Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az miért van,...

Szerintetek az miért van, hogy egy amúgy nagyon komoly srác néha totál bekattan, és iszonyatosan vicces lesz?

Figyelt kérdés
Mintha két ember lenne, teljesen megváltozik? És nem iszik, vagy drogozik, csak jön egy ilyen kattanás, és személyiséget vált?
2023. jan. 8. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Általában a körülöttem lévő emberek határozzák meg, hogy melyik oldalamat használom. Amikor barátokkal vagyok, akkor többnyire a laza, viccelődő szerepet veszem magamra, de suliban egy tanárral szemben vagy munka közben viszont muszáj komolynak lennem. De ez nem jelenti azt, hogy a barátaimmal nem szoktam komoly lenni. Velük is szoktunk komoly témákról beszélni stb. és néha a suliba vagy a munkába is belefér egy kis humor, csak arányában minden helyzetnek megvan a maga szerepe.
2023. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy nem mer önmaga lenni sokszor, viszont néha át tudja lépni a gátlásait.
2023. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nála ez olyan hogy pillanatok alatt történik.... Nézi a táblát, megrázza a fejét, odacsap az asztalra, felteszi a lábát, és elkezd röhögni, és akkor így az osztály felé fordul, és nevetve: "mi a kva anyjunkat csinálunk? Mi ez a depi, gyerünk bsszátok meg, pörgessük meg!" és elkezd totál őrült lenni.
2023. jan. 8. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem a vicces kifejezést használnám... mert amit most utoljára írtál ezekszerint tényleg őrült, vagy nem tudom. Már ha alapból ilyen lenne a srác az se lenne jó jel, de ha csak néha....... ijjjj
2023. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Disszociatív személyiségzavar produkálhat ilyeneket. Nem mondom hogy biztosan az a baja, de esélyes.
2023. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszer már megkérdeztem, hogy miért csinálja ezt, és valami olyat mondott, hogy "nem szabad megadni magunkat a csendnek és a rosszkedvnek, és lázadni kell ellene", vagy valami hasonló volt. De ez akkor is fura.
2023. jan. 8. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom azon mit lehet lepontozni amit írtam, de már régen rossz ha valaki komoly okokból keresi fel ezt az oldalt, kész vicc mennyi unatkozó, tudatlan troll van itt. Ha valódi választ akarsz, akkor orvostól kérdezd, ne pedig a 40 éves munkanélküli szerencsétlenektől itt.
2023. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nem pontoztam le senkit amúgy.
2023. jan. 8. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül komoly dologra gondolni, lehet hogy csak simán sok feszültség van benne és így vezeti le, amikor túltelítődik vagy lehet kicsit hiperaktív. A kamaszkor végeztével ez jó eséllyel enyhülni fog. Jó lenne, ha sportolna, sokat.
2023. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!