Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés
Ha van kedve valakinek leírni az első csókos történetét, azt szívesen elolvasnám.

2021. jan. 17. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Lekaptam
2021. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Nyári táborban üvegeztünk.
2021. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban is kifejthetnétek. Milyen érzés? volt meg ilyesmik
2021. jan. 17. 16:37
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Kettes vagyok. Jó kínos volt, mivel egy nagyon jó barátnőm öccsét sikerült kifognom. Ennek már jó pár éve, de még mindig eszembe jut, ha meglátom a srácot.
2021. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

Elso vagyok

Jovolt

2021. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A legelső az óvodában volt egy Enikő nevű lánnyal, a mai napig emlékszem rá.

Fenyőfa alatti homokozóban, körülöttünk gyerekek, gyors szájpuszi.

A következőre már 18 évet kellett várnom.

2021. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz csók alatt: szájra puszi vagy nyelves csók? :) Mert ez két külön kategória, ami ráadásul nálam két külön emberrel történt meg!


Én szívesen mesélek, sőt, köszönöm a kérdést! :)


Az első szájra puszi egy házibuliban történt nekem, amelyet ráadásul én szerveztem otthon nálunk első gimiben és már nem is emlékszem, hogy ottalvós buli volt-e vagy csak közben volt egy sötétben fetrengős rész, mert arra emlékszem, hogy elég sokan feküdtünk a szobámban a földön a sötétben és tán zenét hallgattunk, nem hiszem, hogy mindenki nálam is aludt volna, de szinte az egész osztályom ott volt meg más barátaim meg osztálytársaim barátai máshonnan, és tele volt az egész nagy szobám padlója mindenkivel :) és ahogy ott feküdtünk egymás hegyén-hátán, egymás mellett, egyszer csak egy osztálytársam külsős haverjával összeért a kezünk, a mai napig is emlékszem a bizsergésre, hogy milyen izgalmas érzés volt, hogy hogy izgultam, te jó ég, sosem felejtem el, még most is elkezdett hevesen dobogni a szívem, hogy visszagondoltam erre (kb. 25 évvel ezelőtt... :D ) és ráadásul az egész társaságból a nekem legjobban tetszett fiú volt az, úgyhogy pláne iszonyatosan izgultam, hogy most mi lesz :) , de emlékszem, hogy eszméletlenül nagyon élveztem, hogy egymáshoz értünk, hogy összeért a kezünk és hogy fogta a kezemet (és mai fejjel biztos vagyok benne, hogy ő is iszonyatosan izgult, naná! :D Ő is korombeli 14 éves volt akkor... :) ) és egyszer csak megcsókolt a sötétben, adott egy szájra puszit, amitől én igazából nagyon megijedtem, meglepődtem, mert nem számítottam rá és nem is voltam kész rá végül is, nem vágytam rá, engem tökéletesen kielégített akkor az, hogy megfogtuk egymás kezét és én nem siettem volna ennyire... Utána nem is történt semmi, én szinte lebénultam, lefagytam a csók miatt, mert annyira meglepett, annyira nem számítottam rá, így nem volt egy nagy élmény, mert nem is tudtam, hogy mit reagáljak erre, ő meg el is húzódzokdott tőlem és aztán ennek a kellemes estének egész hamar vége is lett, szerintem lejárt az időnk, amíg a szüleimet, pontosabban anyukámat meg tán a tesómat is kipateroltam otthonról és amikorra jöttek haza. Aztán én nagyon bántam amúgy, hogy nem voltam fürgébb, mert amúgy nagyon tetszett nekem az a fiú egyébként, és ez még olyan rég történt, hogy még mobiltelefonok sem voltak (! :D ) és beszéltünk másnap tán telefonon (otthoni vonalason) és én nagyon szerettem volna találkozni vele, de ő nem akart velem találkozni, ami miatt a mai napig is nagyon szomorú vagyok :( , mert tán pont azért nem akart velem többet találkozni, mert nem viszonoztam a csókját. :( Vagy ki tudja, miért. De rég volt már ez, de még mindig fáj azért egy kicsit...


És ez csak a szájra puszi volt, a nyelves csók egy még ennél is rosszabb történet végül is, bár megpróbálom azért viccesen elmesélni: pár hónappal később, de még mindig 14 éves korom környékén nyáron voltam vidéki nyári sporttáborban az alföldi pusztaságban, ahol lovaglás is volt a sportolási lehetőségek között, ahol a lovászfiúk mindig is kikezdtek a lányokkal és ott esett meg az első nyelves csókom, méghozzá úgy, hogy amikor kiderült a lovászfiúk között, hogy én még 14 évesen nem is igazán csókolóztam úgy igazándiból, akkor egészen kiakadtak, hogy hogy lehet ilyen elmaradott valaki, hogy nem csak, hogy nem élt még nemi életet ennyi idősen, de még csak nem is csókolózott úgy igazán (ott voltak olyan tizenévesek, még ha 15-6-7 évesek is, akik már szültek...) és így egyszer csak kettesben maradtam az egyik lovászfiúval, aki még csak nem is vonzott engem különösebben, de ő is csak ezt bírta hajtogatni, hogy nem is érti, hogy hogy élhetek így, hogy még nem csókolóztam, és én hiába mondtam neki, hogy várom a nagy őt, nem sietek sehova és nem sürgős nekem semmi, nem versenyzek senkivel és nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről, ő viszont kb. meggyőzött engem azzal, hogy mi van akkor, ha találkozom életem szerelmével, álmaim lovagjával és nem tudom, hogy hogy kell csókolózni, és ezzel meggyőzött engem, hogy ő "megtaníthasson" engem csókolózni, és megadtam neki erre a lehetőséget, ám borzasztó élmény volt, kb. körbenyalta az egész számat vagy szám körül és nagyon kellemetlen volt sajnos, annyira, hogy emlékszem, hogy rögtön utána rohantam megkeresni a barátnőmet, akinek mondtam, hogy apáca akarok lenni és soha többé nem akarom, hogy bárki is hozzám érjen, ez annyira undorító volt! Szerencsére ő lebeszélt arról, hogy apáca legyek :D és azóta szerencsére gyűjtöttem sok szép és jó élményt is és szerencsére igaza volt ennek a barátnőmnek abban, hogy nem ilyen egy normális csók, nem kell körbenyalni a másik arcát vagy szája körül és különben is minden azon múlik, hogy milyen érzések fűznek a másik emberhez, mert akárkivel a világ legjobb csókja is lehet undorító, miközben azzal, akihez magadtól is vonzódnál a lebénább csók is kedves és nem traumatikus, ugye. :)


Remélem, segítettem ezzel! :)

2021. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Azért a szájrapuszi meg a nyelves csók között ott van a rendes csók, amit a kérdező is kérdezett.. Nem is emlékszem az első nyelves csókomra, mert az kapcsolaton belül történt egyszer csak. Nem is gondoltam, hogy valakinek ez mérvadó lehet.

Első csók meg egy második randin esett meg, átmentem a sráchoz, mert egy kisebb baráti összejövetelt tartott. Így visszagondolva elég béna randi bemutatni a lányt a barátaidnak, akivel még csak egyszer randiztál. Na mindegy. Kint voltunk az udvaron és be kellett mennem mosdóba a házba. Ő kint megvárt a lépcső mellett. Mikor mellé értem, át akartam ölelni, ő meg átkarolt és megcsókolt. Eleredt az eső is, kész romantikus film volt.

5 éve tart, együtt élünk.

2021. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Náluk voltunk házibuliban.

Barátilag beszéltünk pár napot előtte, a bulival kapcsolatban meg utána tovább vittem magánélet terére is.

Házibuli volt tehát, és én viszonylag sokat ittam (magamhoz képest biztosan, de nem vészesen, mindenre emlékszem) és úgy tűnt nem viszonozza az érzéseimet mert nem közeledett felém, sokszor offolt beszélgetések során.

Aztán

Táncoltunk a barátaimmal meg hát vele egy térben és felkért táncolni. Magához szorított és megölelt,mindenki minket nézett és nem értették. Én sem.

Megkérdezte tőlem hogy "kimegyünk?" én pedig belementem, és kivitt egy olyan ajtón keresztül amiről csak a haverja és ő tudtak (ez később fontos)

Ahogy mentünk ki, már tudtam, mi fog történni, a szívem a torkomban dobogott és nagyon izgultam, végig azt hajtogattam magamban, hogy:" oké, ez most AZ a pillanat lesz.."

Szóval kivitt, egymással szemben álltunk és a csillagokat néztük meg egymást felváltva. Egyikünk sem emlékezett, mit beszéltünk, mert annyira izgultunk mind a ketten.

Az utolsó másodpercig kételkedtem abban, hogy ez most tényleg valós-e és hogy ez tényleg meg fog történni..

Ezért hagytam, hogy ő hajoljon oda, és megcsókolt.

Furcsa érzés volt, először érdeklődött irántam fiú és elképesztő volt, de mégsem írnám le túl jó élménynek,magát a csókot tekintve.

Elsőre nagyon furcsa, végig az járt a fejemben, hogy "ez elég undi" meg hogy nem így képzeltem el a csók érzetét, főleg hogy nyelves csók volt mert nem tudta, hogy nem csókolóztam még. Alapból egyébként nem izgultam, hogy jó-e a technikám, lesokkolódtam, a felénél eltoltam magamtól és mondtam hogy én még nem csókolóztam, ő pedig teljes extázisban, baromi boldogan mondta, hogy "semmi baj, nagyon jól csinálod"

Úgyhogy ráérez az ember hamar, bár hozzá kellett nekem szoknom a csók érzetéhez, bár annak a fiúnak elég.. Furcsa szájíze volt mindig hogy úgy mondjam, szóval lehet csak azért ítéltem undorítónak akkor, azóta mással nem volt undorító.

2021. jan. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9-es vagyok, azt lehagytam, hogy azért fontos az ajtós mert utána a haverja ki akarta hozni a barátnőjét és így megszakítottak minket de kB. Volt 2 perc az egész csók XD
2021. jan. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!