Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eddig mindig pozitív voltam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig pozitív voltam a lányok hoz. Kedves vicces stb... de semmi. Legyek flegma lekezelő?

Figyelt kérdés
Ez jön be a lányoknak? Vagy legyek közvetlenebb? Az pl oké ha csak oda megyek egy random lánchoz és elkezdek vele beszélgetni?
2021. jan. 11. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Legyél flegma. Mielőtt megszólalsz, előtte köpj egyet a földre vagy böfögj egy nagyot, miközben vakarod a segged. Sőt, ha fingással vegyíted, az lesz a legmenőbb.


Amúgy a viccet félretéve, nem a flegmaság nem nyerő, legalábbis normális csajoknál.

2021. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ne jàtszd meg magad.

Flegma semmiképpen ne legyél.

A közvetlenség jó ötlet. :)

2021. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

"oda megyek egy random lánchoz és elkezdek vele beszélgetni?"

Hát, szerintem ne. Furának néznének, hogy láncokkal beszélgetsz, a lányoknak sem hiszem hogy bejönne, ha látnak téged úgy. Inkább csak otthon csináld a saját láncaiddal, négyszemközt.

2021. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy legyél önmagad! Ne egy szerepet játssz el, mert még ha működne is, akkor is pikk-pakk kiderülne, hogy milyen is vagy igazából.


Amúgy a lányok többsége (az én köreimben legalábbis) jobban kedvelik a vicces, közvetlen fiúkat.


16/L

2021. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!