Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkanèlküliek! Mivel...

Munkanèlküliek! Mivel foglaljátok el magatokat egèsz nap?

Figyelt kérdés
2023. jan. 10. 07:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Munkakereséssel esetleg?
2023. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
#1: Reggeltől estig??
2023. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Edzés, olvasás, meditáció, zenehallgatás és egyéb jóságok. Munkát nem keresek jelenleg, mert már agyfaszt kapok a sok interjútól és teszttől.
2023. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

1,5 évig voltam munkanélküli. Amit csináltam közben:

1. álláshirdetések böngészése és önéletrajz küldözgetése

2. több időm volt az otthoni teendőkre, háztartásra

3. hetente 2 napot (nyitástól zárásig) töltöttem a levéltárban adatgyűjtéssel, mivel a családfakutatás a hobbim, és akkor tudtam foglalkozni azzal a résszel, ami csak a levéltárban kutatható. Mondjuk ez utóbbinak sajnos keresztbe tett a nyomorult covid, mert 2020. márciusában bezárt a levéltár. De otthon akkor is a hobbimmal foglalkoztam, rendezgettem a már összegyűjtött adatokat.

2023. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorizok. Komolyan. Szerintem is gáz, de ráfüggtem.
2023. jan. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Tanultam egy új szakmát.
2023. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

#2

Ha úgy vesszük igen. Délelőtt csakis az új állásokat böngészem, ami olyan, arra jelentkezem. Délután fejlesztem magam könyvtári könyvekkel (önfejlesztés, szakmai ismeretek bővítése stb stb)

Este házimunka.

2023. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

A munkakeresést már feladtam egy ideje. Most tanulok.

Volt időszak amikor naponta 10 helyre is leadtam a jelentkezésemet. Sehonnan nem jeleztek vissza. Az elvárásoknak bőven megfeleltem volna, nem olyan munkákra jelentkeztem amikhez nincs végzettségem, tapasztalatom.

Csak gyárakból kerestek, posta, és ahelyi gyógyfürdőbe híctak volna közel nettó 110ért nyitástól zarásig. Micsoda kilátások.

2023. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én csak fél évig voltam munkanélküli. Eleinte munkát kerestem, és nyelvet tanultam, edzettem, meg online néztem a Covid alatt a londoni National Theatre színházi adását. 1-2 hónappal később meg inkább elkezdtem felépíteni a saját vállalkozásom, és soha többé nem mentem vissza alkalmazottnak. Nem is fogok. Megtaláltam azt a munkát, amit minden nap kitartóan és lelkesen tudok csinálni :)
2023. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%

A Biblia tanulmányozásával.

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

Ez egy prófécia amely hamarosan a szemed láttára teljesedik be!

2023. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!