Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vagytok munkanélküliek?

Hogy vagytok munkanélküliek?

Figyelt kérdés
Magam is az vagyok jelenleg! Elég depis vagyok de ez van.Bízom benne hogy találok valamit igy év elején! Ki hogy viseli? Vannak tervek? Köszönöm aki válaszol!
2023. jan. 2. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem van egy tervem. Most írtam ki róla pont egy kérdést :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kert__12072589-lehet-..

2023. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1es bravó én is kipróbálom a falevelet hátha begyújtani jó lesz😁
2023. jan. 2. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát begyújtani nem épp a legjobb. Régebben kazánban próbáltam, és nem ég rendesen (mozgatni kell) és túl nagy hőt se ad. Szóval szerintem nem érdemes vele szórakozni.

Ellenben eper termesztéshez a levéltrágya igen jól bevált ;)

2023. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Így is rossz meg akkor is ha dolgozok, akkor minek erőlködjek?
2023. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
nem költöttem el egyszerre az összes pénzem, így ugyan rajta vagyok hogy mielőbb találjak munkát, de nem pánikolok, hogy nincs pénzem, egy ideig még kitart
2023. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel én is igy vagyok 5ös! De olyan gyorsan fogy mert hát az árak az egekben sajnos! Mindegy nem adjuk fel!
2023. jan. 2. 20:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég rosszul. Semmilyen rendesebb helyre nem hívtak be interjúra, úgyhogy maradnak a nem rendes helyek. Voltam már gyári melós, minden nap öngyilkosságot fontolgattam. Nagyon szorongok, hogy mi lesz.
2023. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti értitek miért vannak ilyen f0s munkák ebben az országban? Egy olyan munka nincs ami ne lenne 2 vagy 3 műszak..
2023. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az olcsó munkaerőn kívül mást nem tudunk nyújtani az európának, ezért van itt annyi gyár.
2023. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én jól vagyok, köszi. Minden szuper az életemben. Barátok, párkapcsolat, család. Sőt, szakmai sikereim is vannak és hamarosan végzek az egyetemmel is.

Munkanélküli vagyok jelenleg, de már felvettek a következő helyre, csak még nem kezdek egy ideig illetve nincs is minden papírmunka elintézve. Nagyon jó gyakornoki pozíciót találtam, szimpatikus cégnél.

2023. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!