Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Evek ota nem dolgozok, ha azt...

Evek ota nem dolgozok, ha azt hazudom hogy kulfoldon voltam szobalany, mennyi az esely hogy kiderul hogy hazudtam?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy miert, de nem dolgoztam mar evek ota.

Nem tudom mit kene irnom az oneletrajzomba, eddig csak 1 munkahelyem volt evekkel ezelott.

Arra gondoltam azt hazudom az oneletrajzban hogy szobalany voltam kulfoldon, vajon kiderul hogy hazudtam?

Tudom nem szep dolog hazudni, de ha nem tennem szerintem sosem lesz munkam..


2023. jan. 10. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell hazudni. Ha hazudsz az sem jobb, a rózsaszín kiskonyvbol úgyis kiderül. Mondd azt személyes dolog nem térnél ki rá. Az öneletrjzba meg ne írd bele.
2023. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kiderül. Egy rutinos hr-es egyből kiszúrja.
2023. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ajjj. Semmifele hr-s rol nincs szo. Vendeglatos munkakra szeretnek jelentkezni..
2023. jan. 10. 18:40
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Majd azt mondom nem voltam bejelentve
2023. jan. 10. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mondj azt amit jónak látsz akkor. Ezért kár volt kérdezni :D
2023. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség a kérdés. Ha tudod, hogy hazudni fogsz minek kérdezed meg?

Amúgy mi volt az az indok, hogy nem dolgoztál? Lustaság na meg azért mert te túl nagy nőnek képzelted magad egyes munkákhoz ahova kellettél volna.

Simán kiderül, hogy hazudsz. Mondod, hogy németben voltál szobalány x évig, az interjúztató elkezd németül beszélni te meg meg se tudsz szólalni..(vagy azon a nyelven amit kamuztál). Ne hazudj..

2023. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod, és mondjuk hasonló területre jelentkezel, és mondjuk a gyaksziban kipróbálnának pl.: egy munkanapra, akkor lehet bukta lenne, így nem érdeemes. Vagy: bárhova is jelentkezel, valaki mélyebben rákérdezhet, hogy hol voltál konkrétan, mit csináltál ott, van-e esetleg egy referencia-személy, akit megkérdeezhetnek-e erről? Szóval meredek.
2023. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ird be. De olyan teruletet ami tavol all a megkerdezett pozicioktol, illetve a nyelv tudas amirol ne hazudj.
2023. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kizarolag vmi mezei munkat hazudnek be nem jelentve Magyarorszagon. Ez akar igaz is lehetne. Es munkaltatok valoban hajlamosak a munkanelkulit lepraskent kezelni.

A szobalany kulfoldon kiderulhet konnyeden, hogy nem igaz, es hazugsagnal rosszabb bemutatkozas nincs.

2023. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lenne azt mondani, hogy ápolásin voltál vagy vállalkozásod volt. Ha beleköt a rózsaszín könybe, arra lehet válasz, hogy adószámos magánszemélyként cssináltad.
2023. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!