Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki szobalanykent dolgozik...

Aki szobalanykent dolgozik (nem kulfoldon! ) Tehat, itthon, kerlek irjatok valaszt, mennyit lehet atlagosan keresni?

Figyelt kérdés

Munkaido, szobak szama. (nyilvan , hoteltol fugg)

Es, igen, U.K ban kepben vagyok 5 eve takaritok kint..( es, pasi vagyok) De az otthoni helyzet, es tapasztalat erdekelne!

Koszonom!!



#Hotel szoba takaritas
2016. dec. 15. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan régebben dolgoztam szobalányként, nem most, de szerintem ebben a munkában nem sok minden változott az évek alatt.

Minimálbért adnak, esetleg nagyon kevéssel fölötte. Amikor nagy szállodában dolgoztam, adtak még nyelvpótlékot a nyelvvizsgámra.

A nagy szállodában 7-15-ig volt a munkaidőm, 19 szoba volt egy emeleten, arra voltunk ketten. A munkabeosztást úgy csinálták, hogy havonta egyszer hétvégére esett a szabadnapom.

A kisebb panzióban 16 szobára voltam egyedül, reggel 6-tól este 6-ig, 2 nap munka, 2 nap szabad.

2016. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat!

A panzios dologgal kb mennyit kerestel?

Esku nem turkalok a penztarcadban :)

Tehat, akkor tobben is irjak, mas forumokon is, h minimalber a dolog..

2016. dec. 16. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Uncsitesóm szobalány, nettó 80at keres, ez jövőre nettó 85öt lesz, mert emelkedik a minbér. 12 órás beosztásban van.
2016. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mindennap 12 orazik? ..
2016. dec. 18. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok, az én sztorim mint mondtam régi, 1999-ből való. Akkoriban 19000 Ft volt a minimálbér és én 25000 Ft-ot kerestem a panzióban.

De mint láthatod, az arányok nem változtak, most 73000 Ft a minimálbér és esetleg egy pár ezressel lehet többet kapni.

Kialkudtam még, hogy állják a bérletemet, az étteremben pedig kaptam ebédet.

2016. dec. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Nyilvan ez is hoteltol fugg. Milyen hotel, mennyire busy? Letszam, stb

Mas oldalakon, illetve hirdeteseket is bongeszve, 130 , 160 nettot is irtak. Erdekesnek talalom..Mennyire lehet igaz?...:) Szerinted?..

2016. dec. 21. 18:22
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
A 130e + netto igaz, azok luxus szállodák pöpec glac tisztaságot várnak. +kaja. Ott fontos a szobalány.
2017. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!