Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki paranoiás, s mégis...

Ha valaki paranoiás, s mégis beigazolódik a képzete, akkor mégsem az?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 05:05
 1/5 mantis religiosa ***** válasza:
62%
Attól még, hogy paranoiás vagy, nem biztos, hogy nem kergetnek! 🤔🤔
2023. jan. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben néztem egy videót egy esetről, amiben a nő rendszeresen kihívta a rendőrséget azzal, hogy valaki zaklatja, de mivel a rendőrök többször is kimentek és semmit nem találták, elkönyvelték hogy valami mentális betegsége van és igazából senki nem zaklatja. Miután holtan találták a lakásától messze, akkor is felmerült az a teória hogy öngyilkos lett, annak ellenére, hogy nem tudta volna saját magát olyan módon megkötözni, ahogy találták. Szóval a hatóságok szerint igen, akkor is csak paranoiás vagy :D Ha valakinek beugrik az eset vagy a nő neve kéren írja le.
2023. jan. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem paranoiás, ha valós dologtól fél. Én pl. nem vagyok hajlandó repülőre ülni, mert félek hogy lezuhan. Még sose zuhant le repülőgép? Dehogynem, egy csomó. Szóval szerintem ez nem paranoia. Ha a földön se volnék hajlandó betenni egybe a lábam, na az az lenne.
2023. jan. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Attól,hogy paranoiás vagy,az nem azt jelenti,hogy senki nem akar kicsinálni"


Idézrt,nem tudom kitől...

2023. jan. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, működhet előérzetként is.
2023. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!