Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pszichológusok, coach-ok és...

A pszichológusok, coach-ok és a szociológusok szoktak együttműködni néha? A szociológusok benne vannak vegyes csapatokban, vagy ők inkább külön dolgoznak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelzőrendszer van, de ez inkább szociális, egészségügyi és hatósági összefonódásban. Segítőszemélyek is tartják egymással a kapcsolatot, ha közük van egymáshoz, terápia szempontjából, ki-ki a maga területén.
2023. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lent az automatánál a folyósón.
2023. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mért kéne együttműködniük? Mért nem jó, ha szar az egészségügy?
2023. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kutatóként legfeljebb.


Már megbeszéltük a másik kérdésednél is: ha pszichológus akarsz lenni, tanulj pszichológiát. Nem, nem lesz elég a szociológia hozzá, teljesen más szerepkör. A pszichológushoz közelebb áll egy pedagógus vagy orvos, mint egy szociológus.



Az ilyen hülye kérdések helyett én inkább tanulnék, hogy meglegyen a pontszámom pszichológiára, aztán akkor nem kell hisztizni.

2023. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tettem fel a témában kérdést, semmiképp nem szeretnék pszichológus lenni. Az valaki más volt, sajnálom hogy nem sikerült eltalálnod, majd legközelebb sikerrel jársz.

Ma láttam egy videót amiben egy coach beszélt társadalmi jelenségekről, ezért kérdeztem.

2023. jan. 13. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden sarkon botcsinálta coach-ok állnak.

Én nem bízok már bennük, csak úgy mint a pszichológusokban.

Kinőttem már őket, én tudnék nekik újat mondani.

Elhiszem hogy megint divat lett szakemberhez járni.

Régebben ez inkább cink volt.

2023. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!