Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ciki hogy fiatalabb szeretn...

Az ciki hogy fiatalabb szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Nem tetszik nekem a huszonéves kor (26)

Sokkal jobban szeretnék tizenéves lenni, akkor sokkal több lehetőségem lenne az életben. Most meg csak szenvedek. Ez nem élet!!!



2023. jan. 13. 13:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
A tudósok kutatják a visszafiatalítást, élethosszabbítást, s ha lehet az örök életet is. Ha az emberiség nem irtja ki magát, akkor egyszer elérjük.
2023. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Bár kifejezetten élveztem a gyermekkoromat és kamaszkoromat, nem ritkán nosztalgiázok ezekkel kapcsolatban, de a huszonéves éveim is eddig nagyon jól teltek, szerintem sokkal több lehetősége van ilyenkor az embernek.

Nem mondanám cikinek, azt, ahogy érzel, de talán érdemes lenne elgondolkoznod, hogy miért vagy ebben a helyzetben.

26N

2023. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit ciki, meg inkább egy felesleges időtöltés, de sokan műveljük. :-)

Egy kolléganőm mondta múltkor, hogy bárcsak csak akkora lenne a feneke, mint öt évvel korábban. Majd hozzátette, hogy akkor is elégedetlen volt a méretével. Le lehet élni így egy életet. Hogy bárcsak. Valahogy el kéne tudnod fogadnod az idő múlását, mert tíz év múlva lehet, hogy még kevesebbed lesz.

2023. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2023. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Az a ciki, hogy semmit nem teszel érte!
2023. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Sokkal több volt a lehetőséged?

Hát teintve, hogy felnőtt lettél, vélhetően valamennyi kereseted, anyádék sem lihegnek a nyakadra már, remélhetőleg saját élettered van... elég furcsa, hogy tizenévesen több lehetőséged volt, mint most:D

Vagy mi az, amit akkoriban tehettél, most meg nem?

2023. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

27 vagyok és sokkal több lehetőségem van, mint tiniként, legalább is olyan dolgokban, amik nekem fontosak. Most külön élhetek, lehet saját fizetésem, senki nem szól bele abba, hogy mit csináljak, bemehetek bármilyen szórakozóhelyre, vehetek alkoholt, nem kell tanulnom.


De én is lennék fiatalabb amúgy, csak a mostani életemmel. Mondjuk 21 éves.

2023. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
Millenniális (Y) vagy. Stresszel a felnőtt élet a való világban.
2023. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez már betegség.

Úgy hívják,hogy szorongás.

Amennyi ilyen kérdést olvastam én itt már ezzel kapcsolatban…

2023. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem 27 vagy, hanem 37, vagy annál egy picivel kevesebb.
2023. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!