Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nálam 1 évvel fiatalab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam 1 évvel fiatalabb fiú, aki bejön, nagyon is. Szerintetek ciki, hogy ha én írok?

Figyelt kérdés
Ha személyesen találkozunk, akkor nagyon cuki és közvetlen velem. több órán keresztül is tudunk beszélgetni. De viszont, van amikor csak véletlenül találkoztunk, de akkor is velem maradt. Viszont ha írok neki messengeren, akkor nem igazán úgy veszem észre hogy akar beszélni, válaszol meg minden csak szűk szavuan meg néha bunkón. Szerintetek ezek után ciki lenne írni neki? Várjam még ő ír vagy én is írhatok ezek után is? (Fontos nekem)!
2017. jún. 20. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Cikibb, ha inkább elvből szalasztasz el egy lehetőséget.
2017. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha írok neki én megkérdezem mi újság vele , hogy van és kb. ennnyi, mi van ha nem is akar beszélgetni? Élőbe viszont nagyon más, ha egyedül van és nem tömeggel.
2017. jún. 20. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkormeg élőben dumálj vele ne a messengeren mert az megint mast fog mutatni mind a valóság... a messengeren még a gyávák is ismerkedhetnek csajozhatnak.. élőben meg lefagynának mint a cövek.. 19F
2017. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, találkoznék én vele, de elhívni nem nagyon merem, az nem ciki, ha egy lány hív fiút? Mi van ha nem is akar, csak ha véletlen összefutunk én meg mással vagyok akkor oda jön és a barátnőm akkor elmegy, és vele maradok. Élőbe szertnék én is, messengerem minden más én is tudom.
2017. jún. 20. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Hidd el a mai világban már mindegy ha egy fiú kezdeményez vagy egy csaj.. csak okosan kell megfogalmazni hogy nehogy aztán aztmondják hogy egy k.....vagy érted...mert.ugye az emberek nagyon szeretnek pletykálni meg gurítani hogy ez milyen az milyen.. de végülis nemkell velük törődni..rosszakarók mindig is lesznek. Szóval csak azt mondom hogy személyessen beszélgetni és ha látod hogy nem mer szólni randiügyben akkor talán te megmondhatod neki máshogyan ... (de csak akkor ha télyleg akarod) Sok sikert :)
2017. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze hogy akarom, rég éreztem ilyet, attól egyáltalán nem félek hogy nem mer inkább hogy nem akar. Inkább bunkóbb amikor irogatunk, de ennek személyesen semmi nyoma, ugyhogy nem tudom. Nem is az hogy más mit gondol,hanem inkább ő.

Nagyon köszi, a tanácsaid :)

2017. jún. 20. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2017. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele személyesen! Valószínűleg olyan, mint én, hogy nem szeret másokkal chatelni, de élőben még a lelkemet is kiöntöm.
2017. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És akkor nem velem van baja? De régebben az elején még chateltünk is
2017. jún. 21. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Véleményem szerint nem, és próbálj vele párbeszédet indítani szemtől szemben és ha van közös pontotok, építsd rá a beszélgetést.
2017. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!