Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladók és egyéb szolgáltatók...

Eladók és egyéb szolgáltatók vagy hivatalnokoktól kérdezem, hogy történt-e olyan, hogy a kedves ügyfél közölte, hogy akkor ő ki fog téged rúgatni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt pár ilyen, és hadd jegyezzem meg, mindig az ő hibájukból történt a baj.

Egy moziban dolgoztam diákként és mindig voltak olyan vendégek, akik szerint az én hibám volt, ha teltház van és nem tudok helyet adni nekik, ha elveszett a foglalásuk, mert nem vették át időben, ha más vendégek hangosak voltak, ha rossz napra/időpontra/előadásra foglalt, ha nem fogadok el nálunk nem érvényes kupont és lehetne még sorolni.

Volt, aki fenyegetett, hogy kirúgat, illetve követelte, hogy hívjam oda a főnökömet. Mindig odahívtam, mert nekem tiszta volt a lelkiismeretem és bunkó se voltam soha. Némely főnököm kedvesen rázta le az ilyen hisztériákat, némelyik erőteljesebben küldte el őket, mert teljesen alaptalanul rendeztek jelenetet, hiszen ismételten, a saját hibájukból történt a baj.


Akkor, de most így visszaemlékezve pláne jókat tudok nevetni az ilyen embereken. Nagy az isten állatkertje.

2023. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ilyen minden kereskedelemben dolgozóval előfordul, kap ilyen fenyegetést. Sokan úgy jönnek be, hogy ismerik a főnököt és adj kedvezményt mert , ha nem akkor xyz.. Persze soha senkinek nem adok, szembesítem vele, hogy min. napi 2 ember jön ezzel a dumával.. Ha igaz akkor hívja fel őt, az meg az én főnököm és akkor oké.

Nem kell őket komolyan venni, sokan bepróbálkoznak ezzel, hogy kirúgatlak mert ismerem a kis pistát…

2023. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Á, dehogy, soha. Pont ma mondtam a negyedik ilyen nyomorgócnak, hogy ahhoz is sorszámot kell húzni. Egyik kollégámnak meg az volt egy nehéz esetnél erre a reakciója, hogy "rendben, de könyörgöm, járjon sikerrel, mert nem bírom már ezt"
2023. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!