Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire elcsúszva?

Miért vagyok ennyire elcsúszva?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon jól éreztem magam,minden nagyon simán ment. Egészségügyileg tök rendben voltam, nem törődtem a negatívumokkal,egyszerűen semmi rossz nem vette el a kedvem. De most valami megváltozott,nincs sínen az életem, sokat stresszelek,idegeskedek,állandóan fáradt vagyok,és semmi kedvem semmire és senkire. Lehet a sok rossz embertől,akik le húzták az önbizalmam. Családom is anyám,tesóm teljesen kedvetlen mindig rossz a kedvük. Amikor apám közöttünk volt,teljesen kiegyensúlyozott pozitív életet éltünk. De hogy nincs közöttünk lassan négy éve, úgy érzem (érezzük) megszűnt a boldogság. Mitől lehet ez,vagy egyáltalán hogyan lehet vissza kapni a régi kiegyensúlyozott pozitív életet,ami azelőtt volt.
2023. jan. 14. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A világ van elcsúszva.
2023. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Szia, én hasonlóan éreztem magam nagyon sokáig, egy fél éve neki álltam rendszeresen futni, szépen kicsinyenként áttörve a határaimat felépítettem magam olyan szintre, hogy 16perc alatt megállás nélkül 4km-et letudok futni, illetve ehhez hasonlóan a fekvőtámaszozással is hasonlóan építettem fel magam. Mióta fizikailag megerősödtem sokkal kevésbé vagyok lehúzható érzelmileg.


Ahhoz, hogy a te esetedben ez megmondható legyen, hogy valóban ehhez van-e köze amiről írok ahhoz kevésnek érzem a rendelkezésre álló információkat, viszont ezt te magadnak, úgy tudod megválaszolni, hogy régen amikor apukáddal együtt voltatok sportoltatok, fittebek voltatok, felhagytál-e sportal/mozgással amit korábban csináltál? ha ezekre igen a válasz akkor erősen ajánlom, hogy térj vissza a régi sporthoz vagy válasz magadnak egy másikat amit szívesen csinálnál.

2023. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet sok volt a stressz is.
2023. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!