Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Szombaton kihagyta...

Mit tegyek? Szombaton kihagytam egy fogamzásgátló tablettát és nem vettem észre így elcsúszva szedtem be a következőket. Hogy folytassam?

Figyelt kérdés

A szombatit vasárnap, hétfőn vasárnapit, kedden a hétfőit vettem be, és mst vettem észre. Ráadásul az utolsó két tabot még pár órás késéssel is. Sajnos ezekben a napokban nem vagyok toppon ezért is maradt el, nagyon hanyag voltam tudom. :(

Szerintetek ma (szerdán) vegyem be a keddit vagy azt hagyjam ki és szedjem be szerdait rendesen?



2018. jan. 31. 21:55
 1/5 anonim válasza:
És fordítva volt?
2018. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit zavaros.

Hagytál ki tablettát vagy csak simán más napit vettél be, mint ahol tartottál?

2018. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Többet ne hagyjál ki.Szedd végig a levelet,csak

legutolsót ne vedd be,így ugyanakkor fog kezdődni a szünet.Pótolni már nem érdemes.

Ha biztosra akarsz menni,akkor a levél végéig használjatok gumit.

Pár óra csúszás nem számít,lényeg,hogy 12 órán belül legyen bevéve.

2018. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval értek egyet! Ugyanazon a napon hagyd abba a levelet, ahogy szoktad. Tartsd meg a gyógyszermentes szünetet. Mostantól legalább 2 hétig használjatok gumit.
2018. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erősen függ attól, hogy milyen típusú tablettát szedsz.

Ha monofázisos tablettát van, azaz minden szem egyforma színű, akkor halálosan mindegy, hogy milyen sorrendben eszegeted a bogyókat. A napok csak neked vannak rajta segítségként: ránézve tudod, hogy aznap bevetted-e már vagy sem. De ha neked úgy esne jól, pepitában is szedhetnéd.


Ha viszont többfázisos tablettát szedsz, akkor lehet probléma.


Kérlek írd meg legalább a gyógyszer nevét, hogy érdemben tudjak segíteni.

2018. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!