Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Informatika vagy szoba festő...

Informatika vagy szoba festő lenne Job?

Figyelt kérdés
Infóhoz úgy tudom kell a matek nagyon szoba festőhöz alap dolgok kellenek ha jól tudom
2023. jan. 14. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
A helyesírásod alapján a szobafestőt ajánlom. Egy tipikus modern informatikusnak korrekt helyesírással kell dokumentálnia a munkáját angolul.
2023. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen én is azt akarom csak apám nem nagyon akarja mer szerinte nem élnek meg
2023. jan. 14. 14:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szobafestőnek is kell a matek. Négyzetméter számítás, becslés, idő, festék mennyiség kiszámítása, esetleg színkeverés.
2023. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az mennyire nehéz?
2023. jan. 14. 14:57
 5/18 anonim válasza:
70%
LoL
2023. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
infós ha pénzt is akarsz keresni és nem akarsz lerokkani
2023. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hade ahoz azért picit kell a matek az meg annyira nem megy alapok igen de a többi része az nem xd
2023. jan. 14. 15:21
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Akkor elárulom: rohadtul nem kell matekzseninek lenni az informatikához. Persze, azért síkhülyének sem szabad lenni, de amennyi matematika az informatika legtöbb területéhez kell, az nagyjából egy gyenge általános iskolai szint.

De nem is ezen a dolgon szoktak a legtöbben elbukni. Hanem mondjuk a szorgalom hiányán. Vagy az algoritmizálási készség hiányán. Vagy azon, hogy egyébként teljesen sügér a számítógépekhez, csak hát ez divatos, meg jól hangzik, meg aszonták, hogy ezzel sok lóvét lehet keresni.


Hogyan állsz most informatikából? Mi az, ami a leginkább vonz benne? És azon belül melyik területen szeretnél elhelyezkedni?

2023. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"csak apám nem nagyon akarja mer szerinte nem élnek meg"


Csak pár megjegyzés.


1. A saját életedet éled, vagy apádét?


2. Te fogsz dolgozni, vagy apád?


3. Hiába választasz "jól kereső" szakmát, ha rossz vagy benne, akkor még annyira sem fogsz belőle megélni, mint egy rosszul kereső szakmában, amiben jó vagy. Érted?

2023. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát most már kavarka van az biza xD eddig mindig azt mondták nekem infóra ne menjek mer matek kell hozzá elégé, de ahogy olvasom akkor nem
2023. jan. 14. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!