Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan dolgok, amikre...

Vannak olyan dolgok, amikre régóta vágysz, de már tudod, vagy sejted, hogy soha nem lesz bennük részed? Mik azok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyaralót akartam már hosszú évek óta, persze nem ilyen kacsalábon forgó valamit, egyszerűt, de szép helyen. De erre elég kevés lett mostanában az esély, az ingatlan árak miatt. A melóhelyemről is kirúgtak, úgyhogy örülök, ha megélek.
2023. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gungasam ***** válasza:
100%
Öreg vagyok már és nagyon leadtam az óhajokat, szerettem volna olyan helyen élni ahol egyenletes az időjárás. Télen nem kell fázni és nyáron nem rohad le az emberről a gatya.Ez azért volt fontos mert már fiatalon megtudtam , hogy nagyon sok betegségem lesz. Egy orvos mondta, hogy sokáig fogok élni és sokat fogok szenvedni. Nem mai orvos volt, ez az orvos még tudott gyógyítani is.Már nem akarok új kocsit , beérem a régivel. Nem akarok már szexelni sem, csak gyönyörködöm a gusztusos fiatalokban. Nagyokat zabálni sem akarok, sem utazgatni, beérem a TV-ben kapott tájakkal. Ez a rohadt nagy meleg és a fűtésszámla elviselhetetlen.
2023. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!