Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog azért abbahagyn...

Normális dolog azért abbahagyni az ismerkedést egy nővel, mert az ismerősei között a Facebookon olyan embert láttam, akinél ezerszer jobb arcoktól is másfél mérföld távolságot tartanék?

Figyelt kérdés
Régről ismerem az illetőt. Szerencsére sok éve nem találkoztam vele.
2023. jan. 15. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igen.
2023. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Persze.
2023. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont annyi értelme van, mint mondjuk a nem szimpatikus tesója miatt ignorálni. Egy face ismerős mit befolyásol? Semmit...
2023. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! Úgy vagyok vele, hogy ha az illetőről nem esett le neki elsőre, hogy nagyon kell vele vigyázni, akkor vagy baromira naiv, esetleg igénytelen arra, hogy kikkel hozhatják összefüggésbe, vagy ami még rosszabb, szimpatikus neki. Részemről bármely a fentiek közül instant red flag.
2023. jan. 15. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire gáz az az ember? Nulla infót árultál el, mitől gáz
2023. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kétszínű, rossz indulatú, másokat pénzzel lehúzó, rágalmazó.... ezeket tapasztaltam meg személyesen.
2023. jan. 15. 15:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem is ismeri közelebbről az illetőt. Sokan bejelölik azokat az embereket is Facebookon, akikkel csak felületes kapcsolatban vannak.

Szerintem ennyi miatt hülyeség abbahagyni az ismerkedést valakivel, de ez már mindenkinek a saját döntése.

2023. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezek nem feltétlenül derülnek ki felszínes ismeretség esetén. Ha amúgy szimpatikus a hölgy, ennyi miatt nem hagynám ott. Ha már több hónapja tart a dolog és már elég közeli a kapcsolat, akkor felhoznám a tát, hogy láttam, ismeri az XY-t és mi a véleménye róla. Ez alapján döntenék esetleg a szakítás mellett.
2023. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van az ismeróseim között utolsó aljas rohadék, de én a tartsd közel az ellenségeidet elvet vallom.
2023. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert ott ismerősei között? Nekem is van egy rakat oylan ismerősöm akiről kb annyit tudok, hogy egy városban élünk és valamikor elhet váltottunk két szót vagy valamelyik ismerősöm kapcsán lehet ismer. Bejelölt, elfogadtam aztán ennyi, ott a listában.
2023. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!