Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog azért abbahagyn...

Normális dolog azért abbahagyni az ismerkedést egy nővel, mert az ismerősei között a Facebookon olyan embert láttam, akinél ezerszer jobb arcoktól is másfél mérföld távolságot tartanék?

Figyelt kérdés
Régről ismerem az illetőt. Szerencsére sok éve nem találkoztam vele.
2023. jan. 15. 14:51
1 2
 11/11 hosszúhajú ***** válasza:
46%
nagy nagy marhaság lenne. ne az ismerőseit nézd, hanem a legjobb barátait. nekem sok régi ismerősöm van, akit ezer éve ismerek és bár nagyon megváltozott, nem is tartjuk a kapcsolatot, egyszerűen nem tehetem meg hogy ne jelöljem vissza ha gyerekkora óta ismerem. így bekerülnek ilyenek is. a szoros barátok azok akik sokat elmondanak nem azok akiket ki tudja miért jelölsz be. én például visszajelöltem azt akivel a gyakoriról ismerjük egymást, és még nem is láttam, azért hogy egy aktuális szakmai kérdésben segítséget adjak neki. hallottad már azt hogy madarat tolláról, embert barátjáról? hát az nem a tág ismeretségi körre vonatkozik, hanem az igazi barátokra.
2023. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!