Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Németországban büntetik, ha...

Németországban büntetik, ha online nézek sorozatot?

Figyelt kérdés

Büntetik-e Németországban az online sorozatnézést (mondjuk: nezzsorozatokat oldalról)? Vagy esetleg, ha online szeretnék filmet nézni? Valakitől olyat is hallottam, hogy ha online hallgatok otthoni rádiót, akkor már az is streamelésnek számít és azt is büntethetik. Azzal tisztában voltam eddig, hogy a feltöltést torrent oldalaknál komolyan büntetik, de ha csak online nézem?!

Előre is köszönöm szépen!


2020. márc. 12. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megkérdezhetem, hogy mi az a VPN? Bocsi nem igazán vagyok otthon ezekben a témákban
2020. márc. 12. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lényegében amikor nézed vpn alatt az online sorozatodat, akkor a kommunikáció a vpn-szerverhez megy, és onnan hozzád és vica versa nyilván. (pl torrentnél van fel-és letöltés ott természetesen mindkét irányban a vpn van köztetek)


Külső személy csak azt látja hogy te a vpn szerverre vagy csatlakozva és onnan fogadsz-küldesz csomagokat, amik titkosítva vannak. Tehát nem látják hogy sorozatot nézel vagy éppen torrenten töltesz le akármit.

2020. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A wikis linken a "Internethasználat" alatti szöveget olvasd el, lehet jobban megérted, egész korrekten leírták.
2020. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Le kell hozzá töltenem bármilyen programot vagy csak beállítom a számítógépen? illetve ha le kell tölteni akkor bünti nélkül hogy töltöm le? :D Még egy kérdésem lenne, ha megnyitok egy oldalt és elindítok rajta egy adott videót. Alapvetően ez is illegálisnak számít és büntetik?
2020. márc. 12. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:

A VPN alapvetően nem ingyenes.

Igen le kell töltened, miután választottál egy szolgáltatót. Bünti nem lesz hisz a VPN nem tilos.


Én ezt használom ha úgy van: [link]

(3,3dollár vagy 1000ft/hó)


Az ingyenes verzió 500mb/hó-ig van, tehát max egy kipróbálásra jó.


Ha előfizetsz akkor amúgy nem kell állandóan bekapcsolva hagynod a vpn-t, csak akkor ha nézed neten a sorozatodat vagy hasonló dolgot csinálsz amit nálatok büntetnek.

2020. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!