Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » “Beleőrülni” valakinek a...

“Beleőrülni” valakinek a hiányába?

Figyelt kérdés

Nagyjából 8 hónappal ezelőtt volt egy ezzel kapcsolatos kérdésem, amikor is az volt a problémám, hogy egy olyan ember hiányzott, akit nem kaphatok. Akkor azt a választ kaptam, hogy majd az idő megoldja és előbb vagy utóbb elfelejtem majd. Hát ez nem egészen így lett, mert a mostani kérdésem is ezzel az emberrel kapcsolatosak. Nem tudom elfelejteni és nagyon frusztrál, hogy nem tudom kivel van, hol van, mit csinál, milyen napja volt stb.

Hogy lehetne elfelejteni? Nagyon hiányzik.



2023. jan. 18. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Próbáltál mást keresni? Most abszurdnak tűnhet, tudom... de később a mostani helyzet fog annak tűnni (remélhetőleg).
2023. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Csak nem még mindig az a debreceni sztori?
2023. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam mást keresni, de nem tudok túljutni rajta.

Debreceni sztori?

2023. jan. 18. 20:36
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Amennyiben szerelemről van szó, az én módszerem: amikor szerelmes vagyok, mindig az illetőre gondolok, észrevétlenül is elkezdek álmodozni róla, stb és ez fenntartja az iránta érzett szerelmemet, még akkor is, ha nem kaphatom meg. Amivel napok alatt el tudom múlasztani ezt a szerelmet az az, hogy nem engedem meg magamnak, hogy rá gondoljak, álmodozzak róla. Rohadt nehéz egyébként! És nagyon sokszor észrevétlenül azon kapja magát az ember, hogy megint rá gondol... És ilyenkor egyből másra kell gondolni. Nem szabad álmodozni róla, nem szabad gondolatban szeretni, nem szabad rá gondolni - és nálam így el szokott múlni a szerelem pár nap, de legkésőbb 2 hét alatt. És ismétlem: ez rohadt nehéz, amikor szerelmes az ember. De inkább a két hét kín a "megvonás" miatt, mint a hónapokig, évekig tartó szerelmi szenvedés.
2023. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Volt itt egyszer egy csaj, kicsit zavaros volt, de megjegyeztem, mert Debrecenben lakom én is, itt találkozott valakivel, akit nem tudott elfelejteni, de tudja, hogy lehetetlen, meg többet nem találkoznak, azt hiszem, valami munkaügy miatt találkoztak. Még fel is ajánlottam, hogy segítek megkeresni, de nem tudta még a nevét sem. Ez ugrott be a te sztoridról.
2023. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 Jó, de azért ez creepy. Egyszer találkozni valakivel és ilyen szinten belezúgni?! :) Én a csávó helyében nem szeretném, ha megtalálna. :D
2023. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerelemről van szó, ezt elfelejtettem írni. Próbálkoztam ezzel a technikával és valóban elmondhatatlanul nehéz, hogy ne vesszek el a gondolataimban vele kapcsolatban. Amikor egy ideig sikerül elhatárolódnom tőle utána jön egy érzés, hogy mennyire hiányzik és az azt követő napokban szinte folyamatosan csak rajta agyalok, és ez így megy folyamatosan. Mintha el akarnám felejteni, de amint oda kerülne a sor azonnal tiltakoznék, hogy nem, nem, emlékezni akarok rá. Normális dolog ez?
2023. jan. 18. 21:00
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezt a Debrecent most hallom először.
2023. jan. 18. 21:02
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Szét lehet szálazni külső segítséggel, hogy mi az, amire valóban vágysz és miért egy idegenre projektálod az érzést. Hogy honnan indul. Mire lenne szükséged, ami benne megvan. Nem szerelem ez.
2023. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#7 "Mintha el akarnám felejteni, de amint oda kerülne a sor azonnal tiltakoznék, hogy nem, nem, emlékezni akarok rá. Normális dolog ez?"


Igen, bennem is van egy ilyen gát, mert azt érzem ilyenkor, hogy "De mi van ha mégis összejön? Ha mégis együtt leszünk és végre boldog leszek és ezt aláásom most azzal, hogy elfelejtem őt?"


Nekem soha nem jött volna össze utólag sem, a szerelmes énem ennyire kapaszkodó és reménykedő. Meg egyébként ha már ott vagy, hogy kiszerettél belőle, olyankor ha még ő akarna is összejönni veled, te már nem akarsz majd vele.

2023. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!