Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szigma vagyok mit tegyek?

Szigma vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik haverom azt mondta szigma vagyok. De nem tudom mit tegyek. Komolyan beszélt.

2023. jan. 21. 06:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A szigma ember nyugodt,összeszedett.Kiegyensúlyozott és határozott,akinek nincs szuksége mások jóváhagyására,vagy engedélyére,még kapcsolatban sem.

Az egyik legjobb emberi tulajdonság,főleg úgy,hogy sosem másokon át éri el a célját.

Barátod ezt pozitívan mondta.

2023. jan. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ha ezen agyalsz akkor pont nem szigma vagy xd
2023. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

A másodikkal értek egyet. Szigmának lenni annyit tesz hogy a falkán kívüli alfa vagy. Az alfa az a farkas aki a hierarchia csúcsán van. A szigma képességeiben megegyezik egy alfával de nincs mögötte falka.


Na most nézz rá erre a kérdésre.

Szerinted ez egy szigma száját elhagyó kérdés?

2023. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Plusz van egy kicsi részlet ami fontos:

"Egyik haverom".


Tehát több is van.

A szigma az vagy magányos vagy max egy bajtársa van és az nem haver hanem barát.


Az a baj, hogy jelentős összegű pénzben mernék fogadni, hogy 16-20 éves tiktok-ot néző srácok vagytok, akiknek megtetszett az egyre jobban felhíguló és eldivatosodó "szigma" szó.


Ugyanaz történt ezzel az alapvetően komoly tartalmú szakszóval mint 2014 körül a "pszichopata" szóval. Felkapták a hülye bulvárcikk írók, meg a populárisabb youtuberek, és a sok kis kamasz mind "pszichopatának" tartotta magát mert "jaaaj, akkor olyan vagyok mint Joker".


Nem.

Az emberek nagyon kis része szigma vagy éppen pszichopata. És ezekben a divathullámos önbesorolós trendekben az az egy közös, hogy mindig a leghétköznapibb normie-k skarják magukra erőltetni a "különlegesség" címkéit.

2023. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fingja nincs arról, mit jelent a Szigma szó...
2023. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azt mondta, hogy fityma
2023. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát bocsi, de ez eléggé nagy hülyeségnek hangzik :D

Főleg ez a hierarchia egy f**zság. Emberek vagyunk, nem farkasok, ráadásul a teen wolfban is csak 3 másik betűt használtak. Ha elfogynak a betűk mi lesz? Jöhet a héber abc?


#3 nem tudom, nem ismerek se alfát, sem szigmát, sem pedig zétát, nekem ez full új.


#4 ebben egyet értek, a pszichopata szót tényleg elég felelőtlenül használják. Ahogyan minden introvertáltra rámondják, hogy antiszoiális.

Egyébként jelentős összegű pénzt tudnál most bukni, mert egyszerűen utálom a tik-tokot. Szerintem a mai divathullámok legnagyobb pöcegödre, egyszerűen gusztustalan és tartalom nélküli emberek posztolgatják, amit éppen egymástól loptak, az algoritmus is csak olyan tartalmat dobott fel, amiben nem volt semmi tartalom, úgyhogy hamar leszedtem.

Körülbelül az a kínossági faktor, amikor a youtube feldob egy csani csenöl videót.

2023. jan. 21. 14:55
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy ezt ki a fsz találta ki?

A falka nélküli farkas halott farkas, akármilyen jók is a képességei. Azért falkaállat, mert csak falkában életképes.

Nameg... hogy érhet fel egy magányos farkas egy falka alfájának lehetőségeivel, ha a falka alfájának lehetőségében áll a falka nőstényeit húzogatni, a szigmának meg nincs falkája?:D Ha meg más falkájának nőstényeinél próbálkozik, úgy tépi szét a falka, mint a rongyot.

Szóval jó szar hasonlat ez:D


Egyébként ha ilyen kérdést tettél fel, nem vagy szigma. Ennyi.

2023. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

"Főleg ez a hierarchia egy f**zság. Emberek vagyunk, nem farkasok"


Innen látszik hogy fingod nincs a humánetológiáról, antropológiáról, szociológiáról, szexuálpszichológiáról és antropológiáról.


Én ezeket tanultam. Ha tudsz minimálisan angolul bármikor művelheted magad.


De ha lusta vagy olvasni akkor ösdzefoglalom dióhéjban: de, farkasok vagyunk. Az hogy műszálas göncökben járunk-kelünk és elektromos árammal világítunk otthon az nem változtat az ember alapvető ösztön készletén.


De mondom, olvass.


"ráadásul a teen wolfban is csak 3 másik betűt használtak. Ha elfogynak a betűk mi lesz? Jöhet a héber abc?"


Ismét csak bizonyítod hogy halvány fingod nincs a témához.

A görög betűk SZINTEKET jelölnek.

Egy görög betű egy szintet takar, és egy szinten több egyed is tartózkodhat.

Ergo egy 40 fős farkasfalkában lehet hogy van 10 béta és 5 omega is.


"#3 nem tudom, nem ismerek se alfát, sem szigmát, sem pedig zétát, nekem ez full új."


Azt vesszük észre.


A tiktok undoroddal pedig mégis csak fejlődtél a szememben. Az egy jó pont.

2023. jan. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

8#


"Every year, individual wolves across America leave the pack they were born into (called a “natal pack”) and go solo, becoming a “lone wolf” in the wild. While some may think it's a brave choice—one reserved for the truly independent—a wild wolf's decision to leave a pack and strike out alone is quite common."


Röviden: egyáltalán nem ritka hogy farkasok kiválnak a falkából és egyedül élnek.

Nem volt több rátalálnom a forrásra 10 mp-nél.


"Szóval jó szar hasonlat ez:D"


Nem szar hasonlat csak te vagy egyszerű mint a tök és szeretsz konyhából beledumálni olyasmibe amihez lövésed nincs.

A legszebb hogy ezt 2023-ban csinálod.

10 mp lenne neked is utánanézned az infóknak.


De gondolom farkasokra szakosodott etológus vagy...

De minimum annak képzeled magad.

2023. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!