Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szigma vagyok mit tegyek?

Szigma vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik haverom azt mondta szigma vagyok. De nem tudom mit tegyek. Komolyan beszélt.

2023. jan. 21. 06:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amúgy simán van hogy idegen farkas betér egy falkába, sőt, le is taszíthatja az alfát a pozíciójából.


Ja, és még jobban feszítgetem a befogadóképességeidet: nőstény alfák is vannak.

2023. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#9 igen valóban nincs, kulturális antropológiát igaz tanultam fél évig, de nem nagyon érdekelt, csak kellett szabvál kredit miatt.


Nem arra céloztam, hogy minden egyes egyednek újabb betű kéne, hanem mindig jönnek majd újabb típusok, amikhez megint újabb betűket fognak csatolni, mert éppen az a divat


És mi van ha engem nem érdekel ez az egész hierarchia? Nyilván a kapitalizmussal elkerülhetetlenek a szintek, de ha én PL szabadúszóként tervezek dolgozni, akkor ki állna felettem vagy alattam?

2023. jan. 22. 00:53
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Fúú, valaki itt nagyon magas lovon ül XD
2023. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy alfa meg béta és ezt ne is keverjük a szigma kifejezéssel. Egy gyökér kitalálta hogy van alfa meg béta férfi ( persze magát az alfába rakta hogy hihetőbb legyen ), és ő szerinte a nők inkább az alfa férfiakat szeretik. Enyhén nonszensz a dolog sőt nevetséges. Kinézet és kommunikációs skill alapján besorolni a férfiakat két szélsőséges csoportba a világ legnevetségesebb dolga.


Szigma amúgy is magára koncentrál kizárva a külvilágot, megóvja magát a tucat nőktől akik csak a külsőségeket nézik. Nem szalad egy lány/nő után sem inkább az igazit keresi.

2023. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14, szerintem aki ezt kitalálta, az magát inkább a bétába rakta. Legalábbis ezt az egész rendszert csak olyanok ismerik, akik nyomorognak, sikertelenek és másokra mtuogatnak, hogy ők mennyirevel jobbak náluk, irigykednek.
2023. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lássuk Paul Allen kérdését!
2023. febr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A medve magányos állat és sokkal erősebb a farkasnál. Ennyit az alfákról.
2023. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!