Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy valaki...

Miért lehet az hogy valaki vért izzadva éri el ugyanazt a célt, ami másnak az ölébe hull és nem is akarta?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam mintha nekem mindenért az utolsó vérig küzdenem kéne, fogy az erőm, rondulok is, útközben megtaposnak bajok is érnek, mire végre elértem valamit.

És ugyanaz a valami másoknak meg csak az ölébe hullt.


Legyen az bármi

Amig én nem tudom hány szakitáson magányon megyek túl, meg szűröm a trogereket ismerkedésnél, addig más akit megismert 20 évesen az normalis rendes hű el is veszi.


Vagy kaparok hogy elérjek olyan szintet hogy autot tudjak fenntartani, más meg kap a barátjától.


Vagy amig én albérletben éhezem, más tud venni közöset a barátjával, vagy egy pasi mellett gyűjteni aki eltartja, de csak nekem vannak olyan pasijaim akikkel nem haladok soha előre, de hátra annál inkább.


Én 3 munkahelyet is kipróbálok izzadok, ahol szívatnak, vagy a kollektíva őröl fel, megjárom a munkanelkuli kínszenvedéses életet is mire a 4.végre egy istenes jolfizető hely, ahova mások viszont egyből bekerültek és már évek óta ott vannak az istenes helyen, nem kellett nekik előzményként a poklokat megjárni.



Tehát teljesen ugyanazokat a célokat pl normalis barát férj munkahely kocsi vagy pénz karrier, saját ingatlan, egyesek vért izzadva érik el, mások meg dalolva, könnyedén, vagy nem is akarták ölükbe hullik.


Mi okozhatja azt hol.lehet a hiba abban hogy amig én tönkremegyek egy cél elérése miatt, a cél néha lehetetlennek elerhetetlennek is tűnik, mintha valami egetrengetőre vágynék, másoknak meg megvan lazán ugyanaz a cél mint valami.könnyed aprócska pont az életben?



#kétféleképpen elérni
2023. jan. 21. 15:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
életrevalóságod alulfejlett!
2023. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Olvasd el.akkor a kulfoldi munkatalálást

Masnak egy füles énekelve a kocsiban, nekem meg 5 munkahelyen a pokol mire megvan ami nekik.

2023. jan. 21. 16:22
 13/24 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Én is ugyanabban helyzetben vagyok. Erre példa én dolgozóként meg ingyenélő testvérem. Hasonlóan vért izzadva folyamatosan keresem lehetőséget jobb életem legyen és semmi nem jött össze. Erre ingyenélő testvérem, aki semmit nem akar élettől. Folyamatosan jönnek jobbnál jobb lehetőségek, ezek jó lehetőségekért semmit nem tett értük, csak úgy ölében hullik a szerencse.
2023. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mi lehet ezeknek a dolgoknak a titka?
2023. jan. 21. 17:23
 15/24 anonim ***** válasza:

rinya off

munka on

2023. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ez nem rinya hanem kérdés arról hogyan csinálják, hogyan lehet ezt elérni.

A tanuló fejlődésképtelen hozzáállás nem érint engem. Akik nem kívancsiak arra, hogyan érhetsz el könnyedén célokat, és eszükbe sem jut, hogy a verejtéknek nincs is értelme szinte, csak mert anélkül is megy, az nem tudja.

2023. jan. 21. 18:41
 17/24 anonim ***** válasza:

Gyengék a képességeid!

Másoknak meg nem! Mit vársz még?

2023. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Ez nem rinya hanem kérdés arról hogyan csinálják, hogyan lehet ezt elérni."

#15

2023. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Rosszabb képességűek is neha elorebb vannak. Ismerek ilyan csoportvezetőt aki írni sem tud, nem ismeri a q es w betűket se. És csoportvezető.
2023. jan. 21. 19:04
 20/24 anonim ***** válasza:

Na akkor mondd már meg hogy szerinted mi!

Esküszöm tisztára értetlen vagy!

2023. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!