Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet szeretet nélkül élni?...

Lehet szeretet nélkül élni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szürreálisnak tűnik, de igaz:


Nincs senkim.


Apukám gimis koromban kilépett az életemből. Nem miattam, hanem az anyummal való kapcsolata miatt. Évente maximum egyszer beszélünk telefonon karácsonykor 3 percre.

Megszakadt a kapcsolatunk, nem kíváncsi rám. Nem haragszom rá!


Anyukámmal meg kellett szakítanom nekem is a kapcsolatot. Egy elmondhatatlanul negatív, nárcisztikus, személyiségromboló ember.


Barátaim nincsenek, egy sem.


Párkapcsolatom volt, ami mind szeretői kapcsolat volt, ahol nem voltam szeretve, hanem inkább maximálisan kihasználva. Utólag értettem meg ezekben a szeretői kapcsolatokban az apukámat kerestem, és a tőle meg-nem-kapott apai törődést, de sosem kaptam meg.



Mindenféle kétség nélkül állíthatom, hogy senki nem szeret.


30 éves vagyok!


2023. jan. 21. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Átérzem a helyzeted.

Apám meghalt,mikor 11 éves voltam.Anyám bepasizott és rám lelkileg tett magasról.

Mióta megint özvegy,panaszkodik állandóan.Erre nem vagyok kíváncsi.

Párkapcsolataim elhagyással értek véget.Barátaim pedig eltűntek önös érdekeik miatt.

Senkim nincs. De ez van, sajnos.


54 éves férfi vagyok

2023. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én csak a munkámnak élek, érzelem kikapcs, pedig kissé kellene bele. Nyers a stílusom, a beszédem, de azt gondolom, hogy nincs veszteni valóm.
2023. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy kisállat sokat segíthet.
2023. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha az egzisztenciád rendben van, akkor lehet így élni. Ha még csóró is vagy, akkor nagy a baj.
2023. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizikai képtelenség. Már a létezésed első pillanatában van benned szeretet még az első dimenzióban. Most a harmadik dimenzió elején vagy. Nem létezik szeretet-mentesség. A szeretet kb olyan mint a létezés. Ahol van létezés, ott van szeretet. Illetve nem kb, hanem nagyon keményen igy, csak a 3 dimenzióból tapasztalva.
2023. jan. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!