Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok borravalót adni a...

Szoktatok borravalót adni a futárnak Pesten?

Figyelt kérdés

Vidéken mindig szoktam adni mert nem olyan vészesek az árak pesthez képest, viszont Pesten nem szoktam mert alapból drága a kaja is meg ha van akkor a kiszállítási díj is.


Még egyetemre járok, ezért fix összegből gazdálkodok jövedelem nélkül. Próbálok minél kevesebbet rendelni, viszont vizsgaidőszak alatt nincs sok időm főzni, ezért ilyenkor rendelgetek.


Kicsit rosszul szoktam érezni magam, hogy nem adok borravalót.

Ti szoktatok adni? Ha igen kb mennyit?



2023. jan. 23. 17:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem adok soha borravalót. A futár a munkáját végzi, amiért kap fizetést, ugyanúgy, mint mindenki más.
2023. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én néha igen, néha nem. Készpénzt nem nagyon tartok itthon, ezért ha előre fizetek és nem jön fel az a lehetőség a weboldalon, hogy adjak borravalót, akkor nem szoktam. Ha feljön, akkor szoktam. Kivéve ha valami olyasmit rendelek, ami nagyon nehéz és a futárnak kell felcipelni (bútor, nagy élelmiszerrendelés pl.), arra szoktam készülni azért.
2023. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én nem mert mindig kártyával fizetek
2023. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!