Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem már soha nem lesz egy...

Nekem már soha nem lesz egy átlagos helyes okos lány?

Figyelt kérdés
25F

2023. jan. 23. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2023. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%
Magyarországon egészen biztosan nem. Nekem se lett. 26F
2023. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
És hol lett?
2023. jan. 23. 22:07
 4/24 anonim ***** válasza:
3%
Külföldön bárhol találhatsz gyakorlatilag. Csak a magyar lányok minősíthetetlenek. Külföldön normálisak is vannak, akik nem a pénzdért fognak megkedvelni. Olaszország, Spanyolország, Anglia, Németország, lehetne sorolni.
2023. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Balkán
2023. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Ezek az általánosítások a hozzászólóktól... Tipik akiknek nem jön össze semmi a nőkkel kapcsolatban. Miért kéne külföldre menni emiatt? Ugyanolyan emberek élnek ott is. Ha normális vagy, és hasonló paraméterekkel keresel párt, mint te magad, nem teszed magasra az elvárásokat, akkor fogsz találni. Értsd úgy, hogy te vagy mondjuk egy kopaszodó 120 kilós és 170 centi magas férfi, de egy vékony hosszú szőke hajú lányt akarsz magad mellé, az nem fog összejönni :D

Ettől függetlenül annyi igazság van benne, hogy valóban nem egyszerű a társkeresés a mai világban, még akkor sem, ha normális vagy, jó egzisztenciával, és még jól is nézel ki, vagy legalább átlagosa. Ez van. De előbb-utóbb sikerül.

2023. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Jó helyen keress és akkor lesz. Ha gondolod, privátban tudok neked írni pár kisebb segítséget, amik talán beválhatnak. 2 és 4 ha te itthon csak "minősíthetetlen" lánnyal találkoztál, akkor nagyon rossz helyen és rossz féle lányt keresel. Minden országban vannak normális lányok.
2023. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van van 7-nek jó helyen keress sokat és tapadni fognak.
2023. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%

#6 Hallod, inkább örülj magadnak hogy neked mázlid volt. Attól még rohadtul nem az a valóság hogy majd aki akar az talál is ma párt magának itthon.

És nem, nem az incelekről meg az online szájhősökről beszélek, én életem legsúlyosabb lelki sebeit köszönhetem annak hogy élőben, normális módon próbáltam meg ismerkedni. Sőt, tovább megyek, volt olyan hogy a lány nyomult rám, csak azért hogy elérje hogy belé szeressek, hogy utána hozzám vághassa hogy amúgy van pasija és nem jön el velem sehova (miután élőszóban megígérte) és ignoráljon. Erről ennyit. Nem csak felszínesek és anyagiasak, de még jól el is szórakoznak a férfiak érzéseivel, szépen tönkreteszik és kihasználják őket. A pokolra az összessel.

2023. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Most akkor átlagos kell vagy helyes, okos? Döntsd már el
2023. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!