Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy amit ki...

Miért van az hogy amit ki akarok mondani másképp hangzik el? Tök átlagos szavak amiket helytelenül mondok ki pedig tudom mi a helyes de mégis másképp jön ki

Figyelt kérdés
Most egy ideje arra figyeltem fel hogy, mintha beszéd hibás lennék, pedig soha nem volt baj a beszédemmel.. most akad össze a nyelvem rosszul ejtem ki a szavakat egyre többször és ez már nagyon gáz

2019. jan. 12. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Például?
2019. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pl ; Bazsmeg ..

így mondom ki véletlenül vicces.. de ha tudnák hogy nem direkt mondtam így hanem alapból rosszúl ejtek ki szavakat mostanában nagyon sokszor ami már a páromnak is feltűnt hogy mivan velem nem tudok beszélni vagy mi.

2019. jan. 12. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy hangnyi eltérés még nem tűnik olyan vészesnek, de neurológiai eltérés okozhat beszédzavart, tehát ha nagyon óvatos vagy, akkor elmész neurológushoz. Ha más, mozgásszervi vagy látási tünetek is társulnak mellé, akkor viszont mindenképpen.
2019. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!