Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szemetelsz a természetben,...

Ha szemetelsz a természetben, miért teszed?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen nem neked szól a kérdés, ha te nem szoptál szemetelni. :)

2023. jan. 25. 00:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16%
Fideszes vagyok leszarom a környezetet. Orbán Viktor szerint nem számít hány akkumlátorgyárral mérgezük meg a vizeket, az országot.
2023. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%
huhuhú :) Én vagyok az első aki észrevette hogy a kérdésben szoptál-ra lett elírva :)
2023. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól sikerültek a szavazási opciók. 🤣
2023. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
16%
Én egyetlen egy esetben "szoktam" szemetelni a természetben. Amikor csináljuk a kéktúrát, és el kell mennem a semmi közepén pisilni vagy kakilni, na akkor muszáj vagyok eldobni a zsepit, amivel kitöröltem. Illetve nem vagyok muszáj de lustaságból nem akarom magammal cipelni a sz.ros vagy pisis papírt és inkább eldobom. Más esetben sose, még egy cigi csikket se, inkább elteszem zsepibe csomagolva és a következő kukánál kidobom.
2023. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs kuka csak akkor. A kukahiány pedig eléggé jellemző, nálunk az állatorvosi rendelőnél nincs kutyaszaros kuka, a játszótérnél ahova amúgy se mehetnek kutyák oda meg ki van téve mellé. Ki a fasz érti ezt? Már gondoltunk rá, hogy felássuk a francba és elvisszük a rendelő mellé. Szerintem pár sör után meg is csináljuk valamelyik hétvégén.
2023. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
21%

"ha te nem szoptál szemetelni"


Van egy olyan érzésem, hogy ez nem véletlen elgépelés. 😂

2023. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt orál az erdőben,igen:)

Komolyra fordítva,bevállalom,hogy egyszer suttyó volt,eldobtam egy fém üdítős dobozt.Haverom kérdezte,miért dobtam el.Mondom,fém,és nem műanyag,ez nem gáz.De gáz volt,utólag belegondoltam,nem is értem miért dobtam el.De azóta nem csinálok ilyet.

2023. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
44%
15 túráztam párszor Ausztriában, nem láttam 10 méterenként szemetest, de eldobott szemetet sem, ahogy a szlovéniai vagy a szlovákiai túráim során sem igazán. Viszont láttam Ausztriában benzinkutak melletti árkokban sok érdekes dolgot, Én csak pisiltem ott...
jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!