Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok/nők :) El...

Huszonéves lányok/nők :) El tudnátok képzelni az életetek tanyán, természetközeli, chilles életmódban, de úgy, hogy egy megyeszékhely központjától 3-4km-re, Bp 1 órányira lenne, hogy a pezsgés is adott legyen?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 09:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, álmom lenne, az ilyen élettel járó munkákkal együtt
Igen, de nem biztos, hogy valóban nekem való lenne
Talán.. kipróbálnám
A későbbiekben, családdal
Nem nekem való lenne
25 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Imádnàm.
2022. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

A tanyai élet az sem chilles, se nem pezsgős.

Nagyon el vagy Te varázsolva.

2022. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
#2-nél a pont :D A nappal kelsz, megeteted az állatokat (azt a párszázat), kilapátolod a trágyát, összegyűjtöd a tojásokat, kihajtod a juhokat, ha van kert is akkor kapálsz, ültetsz, aratsz, permetezel, és közben még a házban semmit nem csináltál, ebéd vagy tiszta ruha sehol. Jóformán hajnaltól késő estig meg se állsz.
2022. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
#3 vegyél fel akkor egy rabszolgát, aki ezt megcsinálja helyetted. Havi bruttó 350e-ért kapsz is ilyet, sőt, biztos van aki olcsóbban elvállalja lakhatás és kajáért cserébe.
2022. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Nézd én Budapest mellett laktam kertes házban. Tehát mondhatjuk, hogy nem a nyüzsgő Budapesten, de nem is tanyán. Már ott is nyáron egész nap ment a fűkaszálás, a kopácsolás, a kertekben a munka, tehát nagyon nem volt az a chill jellegű. Egy tanyán pedig állatok is vannak, akikkel foglalkozni kell (ahogy az előző írja), ha meg nem lakik körülötted senki még szólni se tudsz senkihez. Nyaralásnak vagy megtapasztalni, hogy milyen ez oké, de állandó jelleggel nem igazán. (Nekem.)
2022. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat: nem pontosan fogalmaztam: ha nem ebből kellene megélni, Nem hektárokon kellene gazdálkodni.

Nekem pl egyébként chilles a fordítás, fa metszés, fűnyírás, kert gondozás néhány ezer négyzetméteren.

2022. okt. 10. 10:30
 7/23 anonim ***** válasza:
LoL
2022. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Pont ma olvastam egy srácról aki 21 éves és hasonlóan él, igaz arról nem volt szó, hogy van e barátnője.

Itt a cikk:


[link]


Aztán lehet hogy később be is bizonyosodik, hogy annak lesz igaza aki tud így élni. Mert Bogár László közgazdász szerint: „Black out”-ok és teljes elsötétedés vár Európára.


[link]

2022. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"metszés, fűnyírás, kert gondozás néhány ezer négyzetméteren."


Nekem ebben nincs semmi chill.

2022. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Tesóm így él, de már van hapsija.
2022. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!