Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 évesen már komoly embernek...

28 évesen már komoly embernek kellene lennem?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 28 éves vagyok. Mit érzel hiányosságnak?
2023. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
28 evesen menyasszonyom volt, 3 kontinensen éltem a doktori kutatásom miatt, és egyéni vállakozóként EUs intezmenyeknek ea kormanyoknak adtam tanácsot, tartottam trainingeket, tanitottam egyetemeken. Mégsem voltam komoly. Azóta sem lettem az. Pezsgek, porgok, élem a világom. Szóval ne a komolyságon meg merevségen mérd amit el akarsz érni, hanem hogy mennyire jol erzed magad a borodben, miert jo felkelni minden nap, es mik az ambicioid.
2023. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

dettó, én tizen éves szinten vagyok már, megkaptam :D de sokszor annyi se vagyok, nagyon gyerek vagyok ugyanennyi évesen mint te. De nem érzem gáznak, boldog az örök gyermeki lélek, az elvárások meg nem izgatnak, igaz ciki hogy egy nyomtatványt nem tudok kitölteni, de az élet más területein jó, hogy gyermeki érdeklődés, játszani tudás, a világra rácsodálkozás stb megmarad. Már ha ilyenekre gondolsz te is. Vagy a lakás stb ilyenekre? Én még mamahotelben, pedig noszogatnak nagyon már.

üdv, egy szintén 28 éves (lélekben-agyban mínusz tíz minimum:D)

2023. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is 28 vagyok van egy gyonyoru felesegem,de amugy meg egy igazi gyoker vagyok,se munkám most,se semmim célom(bár egy lakasunk meg egy autonk van:D)
2023. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jövőre leszek 28, házas vagyok, van saját otthonom, kutatással foglalkozom egy elég komoly területen, ennek ellenére nem érzem úgy, hogy bárkinek tartoznék azzal, hogy karót dugjak a fenekembe. Amikor kell, tudok komoly lenni, egyébként meg pont azért szeretnek a diákjaim, kollégáim és a közelebbi ismerőseim, mert mellettem ledobhatják a kényszerzubbonyt.

Ha nálunk buli van, akkor ott tényleg elengedjük magukat és nem sznobmeséken pihegünk egymást dorgálva, ha élni mer, hogy mennyire gyerekes.


Volt szerencsém ilyen emberekhez, mert akadémiai területen van pár ilyen felfújt hólyag, igyekeztem messzire elkerülni őket. Ami érdekes, hogy a munkájuk közel sem volt olyan jó minőségű, mint amilyen komolynak mutatták magukat. A "srác" (35), aki az asztalán energiaitalos dobozokból épített várat magának, egyedül lehozott annyi publikációt, mint azok öten.

2023. jan. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sí senor.
2023. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2023. jan. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, úgy komoly vagyok, hogy elmegyek dolgozni ellátom a kötelezettségeim, fenn tartok egy albérletet, de mégis lázadoo magamban, hogy én utálom a munkát, amit csinálok, és volt kb. már 23 munkahelyem
2023. jan. 26. 08:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi alapján?
2023. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi: mindenki úgy jó, ahogyan van.
2023. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!