Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mitől lehet az egy embernél, hogy ahelyett hogy meg erosodne meg izmosodna inkább összeomlik mint a kártyavár és eléggé komoly betegségek jönnek ki rajta!?

Igen rólam van szó!

Hogy ahelyett hogy meg edzottem volna legalább idegrendszerileg kijött én rajtam a 27es fél évem alatt magas vérnyomás emelkedettebb pulzussal pajzsmirigy alulműködés emésztőrendszeri betegségek reflux haspuffadas gyakori gaztavozas. Hamenes a szorongastol feszelyezettsegtol idegrendszeri feszültségeimtol nyugtalanságtol.Egyszeruen romba doltem ki kezdődött az egeszegem a gyermekkori bantasoktol megszivatasoktol.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szervezet, immunrendszer, gén, rossz hibas, Gyenge emberek

2017. máj. 8. 00:45  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Hogy mitől lehet egy ember ilyen nagyon lekvár!?:-(:-S gyenge gyáva gyamoltalan mentálisan sérült és nemi zavaros Szellemileg beteg toprongy emberke!?

# 1/4Időpont 2017. máj. 8. 00:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ez kis gyermekkorom óta igyvan végig kíséri egész életemet.

# 2/4Időpont 2017. máj. 8. 00:49 Privát üzenet
A szorongastol. Tetszik tudni, a szorongas valamilyen szinten normalis, de te mar ezen a szinten nagyon regen tul vagy. Ez betegseg. Keress fel szakembert, mert tonkremesz teljesen, ha ez nem lesz kezelve.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. máj. 9. 20:50 Privát üzenet
Ne idegeskedj annyit, nyugodtabban éld az életedet, és keress fel egy orvost

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. máj. 9. 21:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Természet fölötti ereje bárkinek lehet, és ha igen azt honnan lehet tudni, hogy rendelkezik vele az egyén? érlek ezzel ne viccelődjetek ne offoljatok érdekel a téma.
Hol találhatnék olyan embereket, akikkel komolyabb témákról is tudnék beszélgetni?
Miért hiszik egyes emberek, hogy egy tizenx éves lánynak/fiúnak nem lehetnek komoly problémái? Miből gondolják, hogy a kortól függ az, hogy kinek mekkora, és milyen bajai,...
Miért ritka a komoly fiatal tini? (nagyon hosszú)
Asztro show. Ez komoly?
Vannak itt a Gyakori Kérdéseken felnőtt, komoly emberek is, vagy csak tízen/húszon éves gyerekek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!