Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehet az egy embernél,...

Mitől lehet az egy embernél, hogy ahelyett hogy meg erosodne meg izmosodna inkább összeomlik mint a kártyavár és eléggé komoly betegségek jönnek ki rajta!?

Figyelt kérdés

Igen rólam van szó!

Hogy ahelyett hogy meg edzottem volna legalább idegrendszerileg kijött én rajtam a 27es fél évem alatt magas vérnyomás emelkedettebb pulzussal pajzsmirigy alulműködés emésztőrendszeri betegségek reflux haspuffadas gyakori gaztavozas. Hamenes a szorongastol feszelyezettsegtol idegrendszeri feszültségeimtol nyugtalanságtol.Egyszeruen romba doltem ki kezdődött az egeszegem a gyermekkori bantasoktol megszivatasoktol.



#immunrendszer #szervezet #gén #Gyenge emberek #rossz hibas
2017. máj. 8. 00:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy mitől lehet egy ember ilyen nagyon lekvár!?:-(:-S gyenge gyáva gyamoltalan mentálisan sérült és nemi zavaros Szellemileg beteg toprongy emberke!?
2017. máj. 8. 00:48
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez kis gyermekkorom óta igyvan végig kíséri egész életemet.
2017. máj. 8. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A szorongastol. Tetszik tudni, a szorongas valamilyen szinten normalis, de te mar ezen a szinten nagyon regen tul vagy. Ez betegseg. Keress fel szakembert, mert tonkremesz teljesen, ha ez nem lesz kezelve.
2017. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj annyit, nyugodtabban éld az életedet, és keress fel egy orvost
2017. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!