Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért teszik...

Az emberek miért teszik feltételekhez az ismerkedést, legyen szó bármilyen kapcsolatról, ha aztán közlik az adott illetővel, hogy nincs is annyira szükség új személyekre az életükben? 42/F

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
rébuszos őrült
2023. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. Ha egyszer ragaszkodsz az általad írott, íratlan szabályokhoz, amik alapján keresel új személyeket, majd mikor van lehetőséged megismerni őket, akkor azt mondod, hogy most sok ember foglal helyett az életedben, nem tudod fogadni az újat? Ez miért van?
2023. jan. 26. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted ha ismerkedni akarok, akkor minden idiótával barátságot kéne kötnöm kötelezően?


Nyitott vagyok az ismerkedésre, ezen belül meg nyilván elhajtom az idiótákat, annyira nem vagyok elkeseredett, hogy bárki megfeleljen.

2023. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyszer vannak akadályok/korlátok mikor elvárásokkal ismerkedsz, aztán mindenki ehhez próbál alkalmazkodni, majd mikor megtörténik, akkor elhangzik, hogy most telítődve vagyok, nem is azokat keresem, akiket az élet elém “sodort”? Akár barátságnál, miért használunk már az elejének szigorú szűrőket, ha elengedés a cél?
2023. jan. 26. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Korlátok mindig vannak. Ha az idióta csak miattam tetteti hogy olyan amilyen, hogy megfeleljen, akkor úgyis ott fogom hagyni.


Nem az elengedés a cél, de nem is az, hogy minden majommal összekössem az életem, csak mert ő így akarja.

2023. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szeretnék egy jó csokitortát enni végre, nem jelenti azt, hogy felnyalom a földről a somlóit, mert van benne csoki(szerű valami) és végülis az is édes.
2023. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vannak feltételek. Értelmes emberek nem akarnak mindenféle hülyével haverkodni. Vagy finomabban fogalmazva, nem minden ember fér össze akárkivel.

Na meg az is idő, amíg megismered a másikat. Lehet, hogy csak több hét, netán több hónap után látod, valójában milyen is a másik, akkor is dönthetsz úgy, hogy ezt az embert nem akarod az életedbe.

2023. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
rébuszos őrült
2023. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Arrol van szo, hogy nem ment at a szuron az illeto, nem felelt meg az elvarasoknak, nem ütötte meg a szintet.
2023. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a rébuszos, ő ennél sokkal ködösebben szokott fogalmazni. :) Itt elég egyértelmű a szitu: a fizikailag 42 éves (agyilag inkább olyan 10) férfi nem tud becsajozni.

"Egyszer vannak akadályok/korlátok mikor elvárásokkal ismerkedsz, aztán mindenki ehhez próbál alkalmazkodni, majd mikor megtörténik, akkor elhangzik, hogy most telítődve vagyok, nem is azokat keresem, akiket az élet elém “sodort”?"

Te figyi, meséld már el, hogy ezt hogyan kell elképzelni. Mondjuk megismersz egy nőt, aki azt mondja, ő csak olyan férfiakkal áll le, akiknek van saját lakásuk meg autójuk. Erre te gyorsan szerzel egy lakást meg egy autót, mire az illető nő továbbra sem akar tőled semmit, te pedig nem érted, miért nem hiszen minden feltételnek megfeleltél?

2023. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!