Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kétoszlopos csápos emelő...

Kétoszlopos csápos emelő telepítéséhez, milyen feltételekre van szükség?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen elméleti.


Nem értek egyáltalán hozzá, csak azt tudom, hogy ha, az ember ilyen szerkezetet akar telepíteni akkor nem mindegy, hogy például milyen a beton alatta. Az áram forrás sem mindegy gondolom, illetve a belmagasság.


Kompletten, újonnan, mennyiből lehetne ezt kihozni ha az ember 0-ról kezdené?

Annyit tudok, hogy kb a csápos újonnan 400-600e körül mozog árban


Köszi



2020. júl. 17. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Munka védelmi felügyeletnél érdeklődj.

Úgy is többször meglátogatnak ellenőrzés céljából.

Nem elég csak 1 x üzembe helyezni.

2020. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szakmabeli, akkor csak fölösleges nyűgöt veszel a nyakadba.

Ha kell a munkádhoz, akkor a KISOSZ tájékoztatóban mindent mehtalálsz.

2020. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A katalógusában, műszaki leírásában lesz benne, hogy milyen áramforrásra és talapzatra van szükség hozzá. Ha magánszemélyként veszel egyet, akkor szerintem kutya nem fog kimenni vizsgáztatni egyébként. De tényleg nincs értelme. Akna bőven elég. Ha üzleti célból épül, akkor persze más a helyzet.
2020. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hobbi célra gondoltam, abszolúte nem szeretnék üzleti jelleggel foglalkozni vele.


Akkor gondolom így a termék specifikációja alapján mérvadó a beton, áram, és társai.

2020. júl. 17. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Tilting lift-et. Nem kell hozzá semmilyen engedély,árulják a jófogáson is,oszt 3-ad annyiba se kerül mint egy csápos-a telepítéssel együtt..

[link]

2021. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!