Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg annyira fájt az...

Tényleg annyira fájt az eladónak, hogy visszaírtam a húgomnak a boltban? Most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
(Kicsi falusi Coop, ha ez számít.) Láttam egy karkötőt és lefotóztam neki hogy kéri-e. Visszaírt, és elkezdett a próba vizsgájáról beszélni, engem meg nyilván érdekelt hogy ment úgyhogy elolvastam és válaszolni akartam neki, mikor lecseszett az eladó, hogy ide vásárolni járnak az emberek, ne telefonozzak hanem fogjak egy kosarat és vásároljak. Mindez amit fent írtam kereken 5 percet vett igénybe, visszanéztem hogy mikor lettek küldve az üzenetek. Ezek után annyit mondtam hogy inkább hagyjuk, remélem ettől jobb lett a napja, és elmentem. (Ilyen kiszolgálásból köszönöm, de nem kérek, el tudom költeni máshol is a pénzemet.) Egyrészt mint mondtam nem fél órát álltam ott hanem 5 percet. Senkinek nem voltam útban, konkrétan egy öreg bácsi volt még a boltban rajtam kívül, plusz az eladók.

2023. jan. 26. 15:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%
kedves Kerdezo. ugy oszinten. szerinted, van ember, akinek az a hobbyja, hogy uzletbe jar telefont nyomkodni? ;-) :-D az elado spinko bunko volt, semmi le nem mossa rola.
2023. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

#4

Írta a kérdező, hogy nem órákat netezgetett.

Én is szoktam pl receptet nézni a boltban, hogy ahhoz mi kell, stb. Ha valahol belém kötne az eladó emiatt, akkor nem mennék oda soha többé. 😊

Ha nagyon nem bír magával az eladó akkor megkérdezheti hogy segíthet-e, nemleges válasz esetén nem kell készenlétben állnia, ilyen egyszerű.

2023. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
A leírtakból ítélve nem tettél semmi olyat, amit ne lehetne egy üzletben megtenni. Az eladó viselkedett helytelenül.
2023. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Panaszold be, majd kap egy fegyelmit vagy kirúgják.
2023. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%

Én boltban dolgozom, úgy hogy tudom, milyen idegállapotban tud lenni egy boltos, amikor már a sokadik hülye-paraszt-bunkó vásárlót kell elviselnie.

Ettől függetlenül tudni kell normálisan viselkedni, mert egyálatalán nem minden vásárló hülye-paraszt-bunkó.

Az-az alapvetően én is azt mondom, hogy bunkó volt az eladó, nem is értem ezt a hozzá állást. Egy dologra tudok gondolni: az nem tetszett neki, hogy fényképeztél a boltban, mert azt igazából !TILOS!. Én is sokszor szólok rá emberekre, hogy ne fotózzon a boltban, csak sokkal normálisabb, tiszteletteljesebb stílusban, mint ez a boltos.

Viszont felmerült bennem az a kérdés, #Kérdező, hogy véletlenül nem záróra környékén voltál a boltban? Csak mert azt én is utálom, mikor van max 10 perc zárásig és bejön egy vásárló és elkezd félórát tökölni akár a telefonjával, akár mással!

2023. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15 Ezt jó hogy mondod, mert a fotózós szabályról eddig nem tudtam. A jövőben észben tartom. 3 óra környékén voltam (csak azért emlékszem mert orvostól jöttem, és az időpontomra emlékszem). A bolt pedig fél hatkor zár. Szóval elvileg nem záróra környékén tébláboltam ott.
2023. jan. 31. 13:29
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

#15

Tilos? :D ez mekkora marhaság… ha pl ismerősnek vennék valamit és nem tudok neki fotót küldeni az opciókról akkor ott nem is vennék semmit, mennék a következő boltba. Szerencsére még nem találkoztam ilyennel..

2023. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%
#17 Engem a C&A-ban basz.tak le fotózás miatt :( A vicces az, hogy rajta van a fotón a nénike is aki éppen jön helyretenni :D
2023. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%

Belefutottál egy Magyarországon nagyon jellemző embertípusba:


a frusztrált, alacsony végzettségű proliba, aki ahelyett hogy lefogyna/tanulna vmit, inkább kötekszik, dirigál, hogy ettől fontosabb embernek tűnjön.

2023. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%

#17 Bármelyik boltba mész be legközelebb, nézd majd meg, hogy kinn van pár matrica, hogy mit TILOS a boltban és van köztük egy áthúzott fényképező gép és egy áthúzott kamera is, amelyek azt jelentik: A boltban tilos fotozni és videózni is!

És ez minden boltban így van, hiába nem találkoztál még ilyennel!

Ha valamit akarsz venni valakinek, akkor hívd fel azt a valakit és írd le neki, hogy milyen az amit venni akasz neki! Hidd el nagyjából el fogja tudni képzelni fénykép nélkül is... ha még sem, akkor, már bocsi, de ott bajok vannak...

15-ös voltam

2023. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!