Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg annyira fájt az...

Tényleg annyira fájt az eladónak, hogy visszaírtam a húgomnak a boltban? Most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
(Kicsi falusi Coop, ha ez számít.) Láttam egy karkötőt és lefotóztam neki hogy kéri-e. Visszaírt, és elkezdett a próba vizsgájáról beszélni, engem meg nyilván érdekelt hogy ment úgyhogy elolvastam és válaszolni akartam neki, mikor lecseszett az eladó, hogy ide vásárolni járnak az emberek, ne telefonozzak hanem fogjak egy kosarat és vásároljak. Mindez amit fent írtam kereken 5 percet vett igénybe, visszanéztem hogy mikor lettek küldve az üzenetek. Ezek után annyit mondtam hogy inkább hagyjuk, remélem ettől jobb lett a napja, és elmentem. (Ilyen kiszolgálásból köszönöm, de nem kérek, el tudom költeni máshol is a pénzemet.) Egyrészt mint mondtam nem fél órát álltam ott hanem 5 percet. Senkinek nem voltam útban, konkrétan egy öreg bácsi volt még a boltban rajtam kívül, plusz az eladók.

2023. jan. 26. 15:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%

Jajj ezt annyira imádom ebben az országban, hogy ha bemegyek a boltba, nem biztos, hogy csak a terméket kapom meg, hanem egy rögtönzött kioktatást, illemtanórát is kaphatok.

Vagy bemegyek egy Aldiba, a huszonéves kasszáscsajnak nem tetszik, hogy tegezem, a negyvenesnek az nem jó, ha magázom stb stb.

Az eladó szerintem csak ürügyet keresett arra, hogy felháborodhasson és kioktathasson. Legközelebb nyugodtan mondd meg neki, hogy gyárban szalag mellett is lehet dolgozni.

2023. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy volt igaza és nem rakott ki senkit, mivel hogy nem ez messze nem az ő hatásköre, főleg hogy a kérdező semmi rosszat nem csinált. Az eladó egy kötözködő bunkó volt, a kérdező ezért önszántából ment másik boltba a pénzét költeni. Nagy bizniszt csinált, bravó.
2023. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal kínosabb és egyben szánalmasabb is, ahogy te alázod magad újra és újra, ráadásul egy elképzelt, valójában meg nem történt szituációval. :)
2023. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!