Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pénzt keresni?

Hogyan lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kitörni ebből a mókuskérekből.


Azt veszem észre,hogy akik jól élnek azoknak vagy magas pozíciójuk van,vagy szakmában dolgoznak non stop.

Tehát vállakozó,van egy kisebb csapat,milliókért felújít egy házat.

Vagy valahol vezérigazgatója valaminek.

Vagy politikus.

Viszont amit látok,hogy az idő elcserélése pénzre hatástalan.

Hiába tanul 10 évig valaki az iskolában.

30 évesen kezd dolgozni,közülük is sokan csak egy citroennel járnak szuperkocsi helyett.

10 év az életükből,és még egy darab vasra sem telik mert az luxus.

Ez rengeteg idő.


2023. jan. 26. 18:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

A jobb állásokhoz végzettég kell. Azt meg csak tanulással tudod megszerezni. Az élethet nem kevés kitartás kell.

Szerintem egy citroennel is jobb járni mint gyalog vagy busszal :)

2023. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Fekete símaszk azt adjál neki.

Többit a filmekből felismered hogy mi a munkafolyamat utána.

2023. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%

"Hiába tanul 10 évig valaki az iskolában."


A legtöbb műszaki képzés 6 vagy 7 féléves. Az közel sincs 10 év. A többség nem is 30 évesen kezd el dolgozni, hanem sokan úgy esnek ki az egyetem padjaiból (főleg a duálisosok), hogy már van fix munkahelyük, és nettó 400-500 ezres fizujuk.

2023. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mesevilágban élsz, az a baj.
2023. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz olyan tudást, ami eladható esetleg.
2023. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%

Ha ma újra kezdhetném, csak művész lennék, zenész. Gyerekkoromban taníttatak zongorázni, de nem akartam gyakorolni, bár a tanár szerint tehetséges voltam. Aztán persze abba hagytam.

A mai eszemmel éjjel-nappal gyakorolnék, tökélyre fejleszteném a technikámat és virtuóz zongoraművésszé válnék.

Most viszont mérnök vagyok, van valami fizetésem, azt annyi. Itt már nagyságrendeket nem lehet fejlődni, annyi mérnök van, mint a szemét, nálunk az összes vezető, irodista, technológus valamilyen mérnök. Valamivel több lóvét ki lehet csikarni, de most kapsz 100ezerrel többet, akkor is ott vagy ahol voltál, 3 hónap alatt megszokod.

2023. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2023-ban arany igazság, hogy MINDENNEL többet keresel mintha elmész dolgozni. Idióta infulencerek, tolvaj politikusok, 15 házukat milliókért kiadó mázlisták, pénzmosó vállalkozók, focisták, ezeknél van a nagy pénz, melóval a büdös életben nem lesz jó kocsid meg nagy házad.
2023. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7, az még nem jutott eszedbe, hogy munkával pl tudsz annyi pénzt összeszedni, hogy vehess egy kis lakást, amit kiadva egyre nagyobb bevételed lehet?:D
2023. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#8 Ja, csak valahol neked is laknod kell, annyit meg tisztes melóval nem keresel meg egy egész élet alatt sem hogy egy második, akár kicsit lakást is vehess belőle.
2023. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem-e?

Párommal 5 év alatt megspóroltunk annyit, hogy egy kis lakásra vlaó összegyűljön. (25 misi, ez itt Pesten sajnos 35 m2-re volt elég).5 év. Ez azért messze áll a sohától.

2023. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!