Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Andrew Tate tulajdonképpen...

Andrew Tate tulajdonképpen Szabó Péter (motivációs tréner) sikertelen incelek számára?

Figyelt kérdés
Esküszöm próbálok értelmet keresni benne amit mond, de nem találok. Azon kívül hogy elpuffogtat egy csomó közhelyet mint "milyen színű a Bugattid" meg a "lépj ki a mátrixból", ami az őszi "ember vagyok nem személy" című történet előtt is gáz volt, hát még így. Komolyan mondom még egy ilyen Oravecz Nóra szintjén mozgó képes oldal kellene amiket lehet megosztani, például "mindig legyél önmagad mert ha nem, akkor más vagy". Persze a célközönségnek megfelelően leöntve egy kis teszkós macsósággal, mert hát különben nem jön a hesteg frítopdzsí. Van olyan aki tényleg komolyan veszi ezt a nímandot?

#Bandi #börtönélet #Andrew Tate #teszkós macsó #smalldickenergy #Milyen színű a traktorod
2023. jan. 26. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már csak egy kérdésem van. Ki a f@szom az a Szabó Péter?
2023. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2023. jan. 26. 20:15
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Ebben a Szabó Péterben semmi különleges nincs. Magyarországon csak azért lehet "bestseller", mert túl kicsi a piac, és mert itt nagyjából minden az lehet ha eleget fizetsz.

Ugyanis az emberek nem olvasnak.

2023. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom én is Tate-ről. Ugyanolyan semmitmondó lózungokkal operál, csak más a célközönség
2023. jan. 26. 20:33
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem értek egyet mindennel amit mond Andrew Tate, viszont mond olyan dolgokat, amik hasznosak. Viszont ezekhez kell egy látás, ami a legtöbb követőjének szerintem nincsen.

Kivétel nélkül mindig szó szerint veszik, és nem gondolkodnak el sajaát maguk azokon, amit hallanak tőle.

2023. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Megint az incelezés meg a smalldickenergy XD

agyhalott kérdező :D

2023. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Na megérkezett a kétpipás Tate-fanboy és még ő agyhalottazik :-DDD
2023. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2023. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Sok agyhalott lepontoz a gyakorin, releváns tényleg :D
2023. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

16:13

Ami irreleváns arra azért nem szokás ilyen idegesen reagálni 😂😂

2023. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!