Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez annyira fáj nekem, mit...

Ez annyira fáj nekem, mit csináljak, hogy elmúljon ez az érzés?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem törődik velem (távkapcsolat), a legjobb barátom se ír vissza napok óta, mindenki, aki fontos lexar engem. Miközben, tegnap a munkahelyemen a lány/hölgy kollégáim nagyon kedvelnek (kb 50 lány), folyton mindenki keresi a társaságomat, mindenki nevet és mosolyog velem, mindig megörülnek nekem, sokat viccelődünk, de sokszor komoly témákról beszélünk, tehát szeretnek és kedvelnek engem.


Szóval értitek? Ketté vagyok szakadva belül: nem jön törődés és szeretet onnan, ahonnan kellene, onnan meg jön szeretet és törődés, ahonnan "nem kellene". "Nem kellene" alatt azt értem, hogy hűséges vagyok és egy bizonyos határt mindenkivel tartok, miközben jól esne "befogadni" szeretet (bármilyen formában).


Köszönöm előre is a kedves és normális válaszokat!


2023. jan. 29. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, de gondolom élik a saját életüket. Szerintem a legegyenesebb út a nyílt kommunikáció. Írd meg nekik, hogy neked ez rosszul esik.
2023. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így ebben a kapcsolatban csak gyötrődni fogsz. Jobb lenne egy olyan párral aki a közvetlen közeledben van.
2023. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezek most így összejöttek neked. Viszont tényleg meg kell ezeket beszélned velük, minél hamarabb. A legjobb barátod esetében a pár nap lehet, hogy összecsapott a feje felett minden és nem volt elég ideje, ereje válaszolni. A barátnőd (feltéve, ha jól gondolom és tényleg hetekről, hónapokról van szó) pedig hosszabb ideje nem úgy viszonyul hozzád, mint neked arra szükséged lenne.

Nem ellened, de a távkapcsolat nem mindenkinek megy jól, nem mindenkinek elég. Érdemes lenne ezt is mérlegelni.

2023. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!