Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy elmúljon...

Mit csináljak, hogy elmúljon ez az érzés?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. Talán a legegyszerűbben úgy tudnám elmondani hogy 3 érzelem kavarog bennem. Irigység, harag és szomorúság. Nem mindig érzek így de hetente legalább egyszer előjön ez és ilyenkor az élettől is elmegy a kedvem. Mondjuk úgy hogy az élet nem osztott nekem jó lapokat (kérlek ne gyertek azzal hogy örüljek hogy van tető a fejem fölött meg minden nap tudok enni). Kezdjük azzal, hogy a szüleim elváltak, anyám nárcisztikus, tesóm súlyosan szellemi fogyatékos. Kevés barátom van, ők is az ország másik végében élnek. most töltöttem a 29-et és nem volt még párkapcsolatom se, a munkám meg egy kalap szar és keveset fizet, mást meg nem találok, hiába pályázok, sose engem választanak. Barátkozni nem nagyon tudok, hiába próbálok, az emberek egyszerűen ignorálnak egy idő után. Azt látom hogy a velem egykorúak boldog házasságban élnek, gyerekekkel, saját házaikban, jó munkával (olyan amit szeretnek csinálni, sokuknak az álma is teljesült), sok baráttal akik hívják őket mindenhova, a család meg támogatja őket mindenben. Nekem ezek az alapvető dolgok miért nem jutottak? Jogosan kavarognak bennem ezek a negatív érzések? Miért nem tudok őszintén örülni más sikerének, ahogy mindenki más is teszi? Az egyetlen dolog amit szeretnék, az a boldogság, de ezek nélkül nem vagyok képes erre. Sokszor már azoktól a dolgoktól is elmegy a kedvem amiket amúgy szeretek csinálni, nincs energiám hozzá és csak tovább emésztenek a negatív érzelmek.
2021. szept. 8. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Tipikus...azért érzed ezeket mert soha nem voltál benne egy kapcsolatban.


Nem csak csillám póni, rózsaszín köd, meg apám f...za ám az egész. Meg kell felelni az asszonyok, gyereknek, világnak...és nem mindig alakul úgy a dolog (sőt a legtöbb esetben nem) ahogy te látod.


Persze értelek én amíg egy f astrám van én is szidom mindenki k.. va anyját hogy neki miért van Ferrari.


Nem olyan az élet ahogyan látod, és mindenkinek vannak kő kemény problémái. Először ezt kéne felfogni.


De amúgy amíg ember vagy lesznek benned ilyen érzések (nekem is vannak) 28f

2021. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
57%

Egy pszichológus nagyon sokat tudna segíteni,saját tapasztalatból mondom. Vagy,ha nem telik rá akkor olvass önfejlesztő könyveket,nekem a meditálás is sokat segített,nagyon szkeptikus voltam az elején.

Nem vagy egyedül.

2021. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok amiket felsoroltál nem alap dolgok. A jó családhoz szerencse kell, a többihez meg sok időt és bele kell fektetni (ez igaz a karrierre, barátokra, párkapcsolatra, hobbikra, álmokra).

Sose késő elkezdeni tenni a céljaidért, szóval tanulj/edz vagy amit csinálni kell, hogy elérd a céljaid. Ha meg nincsenek céljaid, akkor tűzz ki egyet/többet (és ne lepődj meg, hogy nem érted el, ha nem volt mit elérni eddig)

2021. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*sok időt és energiát kell belefektetni.

3-as voltam

2021. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne kedved itt levelezni, kérlek, írj. Sok közös van bennünk, csak nem tudom, te us szeretnél-e barátkozni.


Szintén 29f

2021. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 20/L
2021. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!