Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatra gyógyír?

Szerelmi bánatra gyógyír?

Figyelt kérdés
Az életem minden területére kihat.

2023. jan. 29. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Más aki szeret.
2023. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nősülj meg!
2023. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha fiú/férfi vagy, és szeretsz focizni, akkor hívd fel haverjaidat, és focizzatok egyet (nekem be szokott válni)
2023. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Kovácsolj a fájdalmadból erőt: vedd a fejedbe, hogy olyan hatalmas és erős emberré válsz, akit soha többé nem fognak elutasítani. Azok, akik még elhagytak téged, könyöröghetnek majd, de semmi esélyük nem lesz nálad. És miért jó ez? 1.) Mert eléred az éned legjobb verzióját. 2.) Elfoglalt leszel és nem lesz időd szomorkodni. Érted, hogy értem a pain into power koncepciómat?
2023. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Meg kell élni, majd lassan túltenni magad rajta. Mi is szerdán szakítottunk 2 év után. Szar érzés. De nem dől össze a világ. Idővel megtanulod kezelni, feldolgozni. Amúgy én most italozom 🤣🤣🤣🤣
2023. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem tudom elfelejteni. Minden gondolatomban ott van, mindenről ő jut eszembe (egy dal a rádióban, film, illat, szó, helyszín). #4 Értem a pain into power koncepciódat, 100% logikus, de a gyakorlatban nem ennyire egyszerű.
2023. jan. 29. 15:24
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Tudom, hogy nem egyszerű, de én így élek kb 10 éve. És az az érdekes, hogy ma már hálát is érzek, hogy átélhettem azokat a fájdalmakat, mert ma nélkülük nem lehetnék az, aki.


Ha lány vagy, akkor nyilván neked más motivációt kell találnod, mert valószínűleg nem akarsz, befolyásos emberré válni, ez férfi betegség.


De számodra is lehet motiváció az, hogy elérd önmagad legjobb verzióját, hogy a barátod megbánja, hogy nem téged választott, hogy megkaphasd jövőben azt a férfit, aki fényévekkel jobb ember lesz a barátodnál. Tehát tréningezheted a tested, az elméd, a képességeidet.


Én is ezt csináltam, de ehhez le kellett győznöm az egómat, hogy önkritikát gyakorolhassak. Ez is fájdalmas folyamat az egó miatt, de amikor az ember elkezd fejlődni, amikor az ember látja, hogy mennyivel jobb ember vagyok ma, mint fél éve, akkor az csodálatos érzés.


Szóval, ha így tekintesz erre az egészre, ez a szakítás ad löketet a sikeredhez.


De amit semmiképp sem javaslok az az, hogy másik kapcsolatban keress gyógyulás. Sose keress szerelmet ilyen kiszolgáltatott érzelmi állapotban, mert lányként nagyon meg fogsz sérülni.

2023. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De jó, hogy szóba hoztad az önkritikát! Teljesen elvesztem az önmarcangolás tengerében. Úgy érzem, hogy nem voltam elég jó hozzá és csak engem ért veszteség, őt nem.
2023. jan. 29. 16:02
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Miben érzed úgy, hogy nem voltál hozzá elég jó?


Ő mindenben jó volt hozzád? Vagy voltak olyan dolgai, amik fájdalmat okoztak neki?

2023. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem bántottam meg, csak azt érzem, hogy őt ez ennyire nem viselheti meg úgy, mint engem. Nekem ő nagyon fontos volt, de én nem tartom magamat olyan fontos embernek, hogy el tudjam képzelni, hogy ő is teljesen ki van.
2023. jan. 29. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!