Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idő begyógyítja a sebeket?

Az idő begyógyítja a sebeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy nagyon barátságos,pici félénk,de kedves lány voltam, egészen addig,amíg egy ember be nem lépett az életembe,és aztán el nem hagyott. Engem ez nagyon megviselt. Ezelőtt bárki hozzámszólt,vicces,kedves történeteim voltak. Amióta pedig egyedül vagyok semmi másról nem tudok beszélni csak arról,hogy mennyire utálom az életemet.. És hát ezt hallgatni meg senki nem szereti. A depressziómmal és a rossz kedvemmel akaratom ellenére is elzavarok mindnekit magam mellől. Ugye az idő segít majd ezen? Vagy mit tehetnék,hogy olyan legyek mint ezelőtt? 23/N

2018. júl. 20. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
gondolkodj mindig pozitívan!
2018. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Közhely, de tényleg igaz. Abban az esetben segít az idő, ha közben hasznosan töltöd és mindig lefoglalod magad valamivel, nem hagysz magadnak időt a gondolkodásra és a tépelődésre. Nekem a célok hatalmas erőt adtak, találj valamit, amit el akarsz érni, amit meg akarsz valósítani, a motiváció gyógyító erejű.


L/20

2018. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bombázd magad pozitív dolgokkal. Idézd föl képekben a korábbi személyiségedet.Engedd el a múltat. Azért vagy szopmorú és depis, mert arra figyelsz, hogy valami NINCS az életedben. VAN VÁLASZTÁSOD! Kapd össze magad és állj a tükör elé és mondd el 100x egy nap, hogy " szeretem és elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok".

Tűzz ki célokat és mozogj amennyi jól esik.

Ja és hidd el, semmi nem történik véletlenül. Eljön majd a TE párod.

2018. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb egy pszichológus vagy egy barát, aki segít helyrerakni a dolgokat.
2018. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős szituáció. Igen, ezekre a problémákra az idő az egyetlen orvosság. Ám de..ahol nagy seb volt, ott marad egy kis heg. A problémákat mindig a gyökerénél kell kezelni. Ne aggódj :) meg fogsz ismerni egy olyan fiút, aki mindvégig melletted lesz, és szeretni fog, aztán ennek már nyoma sem lesz.

Ragadj meg minden lehetőséget, elmenni ide-oda stb.

2018. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
#1 Idióta agymosott kretén.
2018. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Az élet nagy szívás. Csak droggak lehet elviselni.
2018. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!