Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen típusú kollégaról? Van rá gyógyír?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kifogtam olyan kollégákat, akik képesek a céget csődbe vinni, vagy akár maguk alatt elvágni az őt tartó ágat, csak azért, mert ott dolgozom, és hogy én menjek el,mer ő már ott volt előttem. Nem igazán tudok mást csinálni, minthogy kerülöm és próbálom a Kontaktot vele a lehető legminimálisabbra venni. Ti mit tudtok kezdeni, egy ilyen kollégával? Lehet az ilyen elvetemülttel kezdeni? Az a baj hogy ő(k) már régebbóta van(Nak) a cégnél.

2020. aug. 10. 03:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a helyzetet. Önmagában, mégis miért okoz nekik problémát, hogy te ott vagy? Gondolom, a sztoriból valami fontos elem kimaradt. Esetleg jobb melót kaptál vagy jobb fizut?
2020. aug. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, a kolléga alatt dolgozom rangban, csak ugye, erre a munkahelyre nem egyszerű bejutni, és meglatszik a személyzeten(KHM KHM protezsalas es barátai), engem felvettek a pozícióra, segítség nélkül, és ennyi.
2020. aug. 10. 03:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1) A fizetés tabu.


2) A kérdezőt fogják kirúgni. Volt nálunk egy hasonló eset az egyik irodában, ahova felvettek egy nőt. Nem szoktam kiemelni, de most ki fogom, hogy még diplomája is volt és olyan munkakört töltött be, ahova az kellett is. A próbaideje vége előtt talán 1 héttel fogták és kirúgták, olyan indokkal, hogy nem viselik el maguk körül, és képtelen beilleszkedni. Mondjuk egy olyan ostoba bandába én is képtelen lettem volna.


3) Kerüld őket, végezd a munkád, és örülj, amíg van fizud, meg munkahelyed.

2020. aug. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy étterem konyháján voltak ilyen kollégáim egyszerűen szerettek másokat kitúrni,lejáratni finom módszerekkel és gúny tárgyává tenni.Én leléptem de úgy léptem, hogy tálaltam sokkal de sokkal jobb munkahelyet fizetés,szabadidő és munkavégzés szempontjából is.És tudta mindenki az utolsó munkanapom után kezdek az új és jobb helyemen.Voltak akik ezek után,hogy megtudták lesz új munkám,jobb fizetés szólni se akartak hozzám:-)
2020. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as: Az lesz amit mondasz, egyenlőre még van munkahelyem, de hogy meddig, nem tudom.


4-es: szerencséd volt, de ez van. Ilyenek az emberek.

2020. aug. 10. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!