Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megszűnik a Facebook?

Megszűnik a Facebook?

Figyelt kérdés

Facebook hírfolyam csatornák megszűnnek? Ez mit jelent pontosan?

Többé nem lehet megosztani semmit? Nem lesznek csoportok? Oldalak? Messenger lesz?


Pontosan mit kell érteni az alatt, hogy törlik a hírfolyam csatornákat?



2023. jan. 31. 11:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Hurrá
2023. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Én azért bánnám, mert azért voltak jó dolgok. Pl egy csomó olyan munka volt megosztva ami más oldalakon nem. Események,

Könnyebben lehetett eladni dolgokat, reklámozni stb.

2023. jan. 31. 11:24
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Honnan az infó?
2023. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes:O
2023. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Én annak örülnék, ha egyik napról a másikra az egész megszűnne. Végleg.
2023. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
az jó lenne, szűnjön meg vele együtt az insta, tiktok, meg az összes közösségi xar
2023. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
5-6, kifejtenétek miért örülnétek a platform megszűnésének?
2023. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
66%

A facebook a demokráciaellensége.

Akkor is törlik a hozzászólásod, ha csak szimpla kérdést teszel fel.


Alja “platform”. Megszűnhetne végleg.

2023. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

"5-6, kifejtenétek miért örülnétek a platform megszűnésének?"

5. vagyok.

Nem t udok kommunikálni emberekkel Messenger-en (sem e-mail-ben), mindig fent vannak, megosztás-függésben szenvednek, de nekem nem válaszolnak vissza (és úgy gondolom ez nemcsak a személyem miatt van).

Rombolja az emberi kapcsolatokat a közösségi média, emberek ülnek egymás mellett, de valójában nincsenek jelen: nyomkorásszák a telefonjukat és nem egymással beszélnek.

Gyalogos nyomkorássza a telefont, nem tud figyelni, valaki munka közben ha van félperc üresjárat, telefont nyomkod.

Sokan nem kíváncsiak a másikra, mert mindent felpakolnak közösségi médiára: "minek találkozni, úgyis tudom mi van vele", "amit akartam már elmondtam hozzászólásokban, mi újat tudnék mondani" stb...

2023. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk sosem értettem azokat, akik politizálnak publikusan... az ilyenek nem tudják hasnzálni az ilyen felületeket, aztán csodálkoznak, ha megszólják őket érte:D

Ennél még az is értelmesebb aki az utcán egy vadidegennel ordibál politikai vag ytársadalmi témában. Ugyanúgy ordenáré, mint a facebook kommentben való okoskodás, de az utcán legalább csak egy maréknyi ember tanúja annak, ahog yégeted magad, nem többtízezer.

2023. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!