Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, ha megszűnik...

Facebookon, ha megszűnik valaki profilja, aki előtte lájkolta egy képemet, akkor?

Figyelt kérdés

Eltűnik a lájk is, vagy csak akkor, ha leveszik?

Továbbá ha valaki nem profil, vagy borítóképet tesz ki, csak egy simát feltölt, az is beadja az összes ismerősnek?


2021. júl. 20. 19:55
 1/5 anonim válasza:

A lájk egy darabig ott marad, és aztán eltűnik. Tavaly nyár végén emlékszem az egyik ismerősöm törölte a Facebook profilját, addig csak +1 ként jelent meg a lájkoknál, amire nem lehetett rámenni. Most megnéztem, és nincs +1, vagyis eltűnt.


A kérdésed másik fele: Attól függ, hogy állítod be a láthatóságot. Lehet csak Én-ben is, akkor senki nem látja rajtad kívül. De lehet egyéni beállítást is tenni rá, kiválasztani azokat az embereket, akik lássák, vagy azokat, akik ne lássák... Mindent lehet.

2021. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
+1 - akarom mondani további 1, vagy nem tudom milyen szöveget írt. Ha rákattintottam, nem jelent meg semmi. Az volt a lájk a törölt profilról. Mára már nincs ott. Szerintem ez attól függ, hogy aki törli magát véglegesen, annak van pár hete újra belépni, hogy meggondolja magát. Ha az a pár hét eltelik, valószínűleg a törölt profil lájkjai már nem fognak számítani. De ez csak feltevés.
2021. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!🙂

A másodikhoz. Nem a láthatósági beállítás érdekelne, azt tudom. Csak fura, h azokat a képeket, amiket az emberek nem profilnak, vagy borítónak állítanak be, jóval kevesebben lájkolják.

2021. júl. 20. 20:20
 4/5 anonim válasza:
Mert a profilképek nagyobb prioritást élveznek, ezért előbbre kerülnek valamennyivel a hírfolyamban.
2021. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hozza fel a hírfolyam minden ismerős minden posztját, ezt lehetetlen lenne követni. Véletlenszerűen választ, gondolom, azokét, akivel sűrűbb kapcsolatban vagy like-kapcsolatban vagy.
2021. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!