Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsősegély tanfolyamot, hogy...

Elsősegély tanfolyamot, hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Bepánikolok már az ilyen vér baleset stb szavaktól is. Az oktató ezek mellé, lekezelő bunkó is.
2023. febr. 2. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Szavaktól? Hogyan?


Amúgy beszélj erről az oktatóval. Nem te vagy szerintem az egyetlen, aki nem bírja még a gézlap látványát sem.

2023. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Cél lebegjen a szemed előtt, gondolom jogsizol éppen.
2023. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Pedig ez a vizsgához elkerülhetetlen sajnos és a való életben sajnos előfordulhat, hogy a gyakorlatban is találkozni fogsz balesettel és ebből kifolyólag vérrel, hogy ha vezetsz.


Ha előtted baleset történik akkor állampolgári kötelességed segîteni szóval muszáj valahogy erőt venni magadon ha jogosítványt szeretnél.

2023. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Van akin nem lehet segíteni.
2023. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
mondjuk ha ilyen szinten ingatag pszichével rendelkeznék, én először azt próbálnám meg szakemberi segítséggel helyretenni, és csak utána akarnék elkezdeni bármit is csinálni ebben az életben, ahol felelősséget kell vállalnom a mások és magam életéért...
2023. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5. Hidd el, hogy nem 15 éves gyerek vagyok aki most kezdi. Ezért nem is mentem olyan szakra az egyetemen ahol embereket kellene ellátnom pl.

De a munkámhoz kell jogosítvány.


Próbálok erős lenni de sajnos leszédültem a székről..

2023. febr. 2. 13:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig így nem lesz jogsid.
2023. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Konkrétan mitől szédültél le a székről? Mi történt? Az oktató erre mit mondott?? gondolom egyértelmű, hogy nem bírod a tanfolyamot, de mégis mit szólt erre az oktató?
2023. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Balesetrol mutatt kepeket, hogy akkor mit kell csinalnunk.


Azt mondta, hogy most legyek rosszul ne a vizsgan

2023. febr. 2. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Nézegess itthon balesetekről képeket, hátha hozzászoksz. Küldjek párat?
2023. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!