Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Csináltatok már olyat,...

Fiúk! Csináltatok már olyat, hogy odamentetek beszélgetni egy ismeretlen lányhoz pl. buszon?

Figyelt kérdés

Volt már hogy egy lányban csak megtetszett valami és odamentetek hozzá?

A filmek tele vannak ilyenekkel de én a valóságban még sosem láttam hasonlót.


Csak nem elég bátrak hozzá, vagy meg sem fordul a fiúk és férfiak fejében, hogy ismeretlenül közelítsenek ilyen módon egy lányhoz?


Van aki tényleg csinált már ilyet?

Ha igen milyen dumával mentetek oda?

És mit szólt a lány? :)



2023. febr. 4. 23:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
"Dugunk?"
2023. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem, csak megfordult a fejemben. Utólag sajnáltam hogy nem voltam elég bátor. De míg ott a lehetőség, nem tudok szabadulni a gondolattól hogy mi van ha nagyon bunkó módon utasít vissza.
2023. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Pedig van ilyen. Hozzám csak a bolondok jöttek eddig oda felszedni. Volt egy nagyon magas vékony szőke kék szemű barátnőm na neki mindennapos volt ez. De őt se irigylem bakker boldog boldogtalan bepróbálkozott.
2023. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer kétszer csináltam ilyet vagy bepróbálkoztam ilyen filmes hülyeséggel is, de randi nem lett belőle, bár ettől függetlenül kedvesek voltak.
2023. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Igen, én csináltam. De nem lett belőle semmi komoly.
2023. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
71%
Én ifjú koromban elég bátor voltam és csináltam ilyeneket.Kb.70-80% szép finoman elhajtott.De,20% vette a lapot és ismerkedtünk.És ezek többnyire le is feküdtek nekem.Sztem elég jó arány.
2023. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Buszon soha nem megyek oda, 99% hogy zavarni fogok.
2023. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
39%
Buszon általaban beszélgetek azzal aki mellém ül, hacsak nem nagyon elutasítóak.
2023. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
43%

#6:

Aztán most ezzel marhára fel kell vágnod, hogy megdugtad őket, mi? Amúgy meg "ők" és nem "ezek", te kis hímsovi.

2023. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
38%
Isten ments, mászkálhatnék évekig a bíróságra szexuális zaklatásért...
2023. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!