Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, akik nem lettek(lehettek)...

Nők, akik nem lettek(lehettek) anyukák, hogy fogadták el ezt?

Figyelt kérdés
Lassan 26 leszek, még mindig nem alakult ki az életem, valahogy semmi sem úgy sikerül, ahogy elterveztem. Még tanulok. Párom nincs. Mindig is az volt a vágyam, hogy fiatal anyuka leszek, de azt hiszem semmilyen anyuka nem leszek és kétlem, hogy találok valaki hozzámillőt. Más is van így ezzel? Hogy tudta ezt elfogadtatni magával?

2023. febr. 6. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Még csak 26 éves vagy. Hová sietsz? Sokan 30 éves koruk után találnak számukra megfelelő partnert. Te sem vagy még lekésve semmiről. Gondolj bele, hogy hányan házasodnak elhamarkodottan, aztán 5-10 éven belül meg elválnak (sokan már gyerekkel).

Nekem sem született gyerekem, de én ezt szoktam meg, ezért nem is hiányzik (pedig alapjában véve szeretem a gyerekeket).

Van az az életkor (általában 40 felett) amikor elengedi az ember a gyerektémát, már nem görcsöl rá. Tudom, vannak kivételek akik a második házasságukban ilyenkor is szülni akarnak, de ez a ritkább eset.

2023. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

26 évesen még előtted az egész élet.

Én 44 vagyok és betegség miatt nem lehet gyerekem, már nem is lesz beavatkozásokkal sem a korom miatt. Elfogadtam, mert mást nem lehet tenni.

De neked nincs még mit elfogadnod. Veled még ezer millió dolog történhet. Ezen a téren is, meg egyébként is.

2023. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb női ismerősöm szingli anya, vagy házi cseléd akinek a férje is a gyereke.

Örülök, hogy nem lett gyerekem. Amúgy se tudnám a nevetséges fizumból eltartani.

2023. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 24 éves koromban derült ki, hogy nem lehet gyerekem. Kb egy napig sírtam rajta, mert ez mégiscsak valami kézzelfogható bezáródott ajtó az életben, aztán rájöttem, hogy valószínűleg amúgy sem akartam volna.

30 vagyok, azóta sem jött rám a babázhatnék.

2023. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a terv a fejemben, hogy 24-25 éves korom körül leszek anya, mert az én gondolataim szerint az lenne a legideálisabb kor az első gyerekhez, de már belátom, hogy ez baromság. 25 évesen még gondolni se akartam gyerekre, pedig már házas voltam, de valahogy nem jött az érzés. Most 28 leszek, jelenleg próbálkozunk, de eddig semmi és kezdek kicsit csalódott lenni, mert lassan egy éve nem sikerül, de úgy vagyok vele, hogy minden okkal történik, ha nem leszek soha anya az sem a világ vége. Nem vagy egyébként semmiről lekésve, egy barátnőm 29 évesen ismerkedett meg azzal a sráccal, akivel el tudta képzelni a családalapítást, most 34 éves és van egy 2 éves kisfia és úton a második baba is. Míg van olyan ismerősöm, aki tényleg fiatalon lett anyuka, de éretlen volt még hozzá, szar kapcsolatban vállalták és bár, nyílván meg nem bánták a gyereket, de ma már biztos nem így csinálnák. Szóval tényleg nem vagy semmiről lekésve :)
2023. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rosszul viselem, elvégre semmi másra nem vágyom, mint egy saját családra. Igaz, hogy semmilyen körülmény nem adott hozzá, nincs senkim, nincs pénzem, de attól még álmodozni lehet. Fiatalon szerettem volna szülni, de már 35 éves vagyok, rég lekéstem mindenről.
2023. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék egy olyan középkorú nőnek, akinek nincs gyermeke, és nemis akar.

Hogy miért, azt most itt nem részletezném, de a lényeg, hogy semmi roszra ne gondoljon senki.

Nagyon magányos vagyok most már 3 éve.

56F

2023. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 7es válaszoló megragadta a lényeget.
2023. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!