Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lettek ilyenek a tizenév...

Miért lettek ilyenek a tizenéves fiatalok?

Figyelt kérdés

Pár éve még én is középiskolába jártam.

Nem gimnáziumba, hanem szakközépiskolába.

Az egész osztályban 2-3 idegesítő gyerek volt, de azért el lehetett viselni őket. És volt néhány aki nem volt túl okos.

A környék egyik leggyengébb sulijába jártunk.

Mindenki tisztelt mindenkit, egymást és a tanárokat is, főleg az osztályfőnököt.

Órákon kuss volt, a legtöbb gyerek figyelt.

Ha osztálykirándulásra mentünk, soha senki nem ivott egy deci alkoholt se, abszolút semmit.

Mégis mindenki jól érezte magát, pl ha egy apartmanban voltunk, este fürödtünk a medencében, pingpongoztunk, csocsóztunk, zenét hallgattunk, beszélgettünk...

Mostanában egy a mi sulinktól 200 méterre található gimnáziumból elmentek kirándulni 10. osztályosok, ugyanoda ahol mi voltunk anno kb 4 éve.

Náluk a fél osztály hányásig ivott, tombolt, üvöltött, veszekedtek, semmi értelmes dolgot nem csináltak.

Az osztályfőnökük szemet hunyott efölött.

Fiúk, lányok is, az osztály 80%-a full részeg volt és arról szólt nekik a kirándulás, hogy visítva, üvöltve őrjöngtek.

Hogyan lehetséges, hogy ennyire meg van őrülve mindenki?

És nem csak ott megy ez, hanem nagyon sok helyen.

Komolyan mondom, ha hiszitek ha nem

Az én korosztályom már 16 évesen felelősségteljes volt, nem tudok felidézni egy esetet se, hogy valaki valami botrányos dolgot művelt volna.

Nem is hallottam más helyekről se ilyesmi dolgokat, pedig a környéket sok suliból van/volt haverom.

Ezek az őrültek akikről írtam, 16-17 évesen minden hétvégén lerészegednek, bemennek a városba és 5-en rámennek egy hajléktalanra és megverik.

Ez nekik a szórakozás.

Rombolnak rombolnak, rombolnak. MINDENT

Amikor én 17 éves voltam, az osztály 80%-ának volt jogosítványa.

Most alig van pár embernek.

Semmi céljuk nincsen.

Csak a cigi, drog meg alkohol.

Én is szoktam inni, de még soha senkinek nem ártottam, pláne nem szórakozásból.

Meg amit ezek csinálnak, azért nem érdemes elutazni 250km-t.

osztálykiránduláson ugyanazt csinálják, mint minden hétvégén a városban ahol laknak.

És nagyon komolyan aggódok, hogy mi lesz így velünk emberekkel, ha ennyi esztelen gyerek van.

Bele se merek gondolni, hogy mi lesz ha ezek felnőnek, ne adja isten még gyerekük is lesz.

A mostani 16-18 évesek jelentős hányada brutál hogy hogyan viselkedik.

Mit gondoltok, lesz erre megoldás?



2022. jún. 10. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Kezdjük az alapoknál, engem és a haverom azért rúgtak ki az első suliból(gimiből) mert kábítószert árultunk...szerintem nem változott semmi. 29f szóval nem ma volt.
2022. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi idős vagy?

én 25

2022. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Kitolódott az ingerküszöb!

Szabadabbak a kamaszok és ha csak megfújja őket a szellő már előveszik a tanárt !

"Miért bántotta a mi kis "ártatlan" fiacskánkat?"

2022. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Apám 60 lesz lassan, de ő is szórakozott kamaszként, csinált hülyeségeket, jól érezte magát és láss csodát, végül normális tisztességes ember lett belőle és nem is lett olyan karót nyelt mint te. Nagymamám kollégiumban lakott, rengeteg sztorija volt az ilyen olyan pletykákról, bulikról. Az ő egyik osztálytársa rögtön érettségi utan összeházasodott az egyik tanárral. Idealizàld a múltat, ha az megnyugtat, de azért tudatosítsd magadban hogy régen se volt más, maximum a fű alatt mentek a stiklik. 20 évvel ezelőtt is azt mondták hogy na ezek a mai fiatalok, 50 évvel ezelőtt is fújtak a fiatalokra és megnyugodhatsz, hogy 200 évvel ezelőtt is elterjedt gondolat volt hogy az előző generációk mennyivel jobbak és tisztábbak voltak az akkori fiataloknál. neked sem robotként kellett volna töltened a kamasz éveidet.
2022. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
tehát 1(!) osztály alapján vontál le következtetést egy egész korosztályra?
2022. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

A mi osztályunkban az óra előtt mikor még nem jött be a tanár, az egyik srác a hátsó padsorban ujjazta az egyik csajt 2012ben!

Én is az uccsó padsorban ültem!

2022. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6 te se tudsz szöveget értelmezni.

azt írtam hogy "És nem csak ott megy ez, hanem nagyon sok helyen."

Tehát nem csak egy osztályra gondolok.

2022. jún. 10. 23:23
 8/22 A kérdező kommentje:

#7

Na és?

Ezzel nem ártottak senkinek

2022. jún. 10. 23:24
 9/22 A kérdező kommentje:

#5

"nem is lett olyan karót nyelt mint te"

Én is szoktam bulizni, meg szórakozni, csak közben nem balhézok és nem ártok senkinek.

Tehát karót nyeltem XD

Ezen jót nevettem

2022. jún. 10. 23:25
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy kérdező?
2022. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!