Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátok vagy párkapcsolat? Ha...

Barátok vagy párkapcsolat? Ha csak egyet választhatnál, hogy meglegyen az életedre, és a másik kizárva, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Tehát vagy vannak barátaid, de ki van zárva, hogy valaha is legyen párkapcsolatod... vagy épp fordítva, van tartós párkapcsolatod, de ki van zárva, hogy legyenek barátaid egy egész életen át.

Melyiket választanád?


És miért?



2023. febr. 6. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Barátok
Párkapcsolat
30 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőm miatt elvesztettem az összes barátomat, végül ő is elhagyott. Bár sose lett volna kapcsolatom, de megmaradtak volna a barátaim.
2023. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

1. A párom baráti körében is volt ilyen. Most, több mint egy év után jött át hozzá újra.


Amelyik nő ezz komolyan megtiltja, azzal nem is szabad hosszútávú kapcsolatot tervezni. Dobni kell.


Nekem alap hogy nőként velük játszom, szórakozunk, koncertek, stb. Ha ez nem lenne, a párom sem támogatnám rendesen mindenben. A barátai fontosak az életében.

2023. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
#2 Igazad van, de akkor fiatal srácként mindenben meg akartam felelni a szerelmemnek. Nem tiltotta nyiltan, hanem érzelmileg zsarolt, hisztizett, ignorált és ezeket váltogatta. Most már én is tudom, hogy azonnal ki kellett volna dobnom, annyi kárt csinált. :(
2023. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
3. Hát végülis ők is 21-22 évesek, fiatalok. A srác sem jött rá az elején hogy baj van. Én már szóltam nekik előre, hogy szakítás lesz és ez lesz utána. A P*nci nagy úr.. :/
2023. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Ja, akkor nekem lemaradt hogy párkapcsolat, de nyilván a barátok is maradnának :D


A legjobb barátom is férfi, mégis barátok vagyunk és 2010 óta ismer engem. Támogatom őt is a kapcsolatában, munkájában, stb.


Lehet csak én vagyok ilyen félre sikerült hogy jobban kijövök a srácokkal.. :D


2,4 voltam

2023. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem a punciról szól, akkor könnyebb lenne. Én is annyi voltam és teljesen szerelmes. Utálom magam azért, hogy hagytam magam elnyomni.
2023. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
6. Én is voltam baromi szerelmes egy olyan srácba, aki csak kivett a kapcsolatomból, bele nem tett. Kettőbe is. Ma már megtanultam én is hogy nem oké. :)
2023. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

5

"Ja, akkor nekem lemaradt hogy párkapcsolat, de nyilván a barátok is maradnának :D"


Mi az, hogy nyilván a barátok is maradnának?:D A kérdés vagy-vagy, (nyilván elméleti szituáció), a lényeg, hogy ha az egyik van, a másik nem lehet.

És "barátok" nyilván tökmindegymilyen nemű, barát az barát.

2023. febr. 6. 10:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8. Én a kapcsolatra szavaztam, de szerencsére az életben a barátaim nem kell eldobjam ezért. Egyébként sincs sok. :)
2023. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha nincs barátod, akkor kihez mész egy jó szóért, ha a párod lelép?

A barát veled van,a társ pedig jöhet-mehet, ma már amúgy is ritka a hosszabb kapcsolat.

Engem akkor épített le a legjobb barátom,amikor egy "agyevő bogár" a farkán át az eszét is kiszívta.

Fájt,hogy így viselkedett,de most már én nem állnék vele szóba.


F

2023. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!