Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van a környezetedben olyan...

Van a környezetedben olyan párt ahol a nő fizikailag bántalmazza a férfit? Hogyan alakult ez ki náluk, mióta tart ez az állapot?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt kibírni a férfi részéről?

#párkapcsolati bántalmazás
2023. jan. 28. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Csak a fordítottjára van példa.
2023. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Engem mindig csikiz a párom, de ő nem csikis, szóval nem tudom visszacsikálni.
2023. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van sajnos. Egy nagyon jó barátom szülei, a férfi alkoholista, a nő meg elveri, ha részeg, mert hogy olyankor üvöltözik vele, meg elege van már belőle. Nem értik meg, hogy ez így nem jó, a nőnek meg kellene értenie, hogy nem kezelünk úgy problémákat, hogy ütjük-verjük a másikat, a férfinek meg kezelnie kellene a függőségét. Emiatt nagyon félt a barátom attól, hogy bemutasson minket otthon, de miután megtette, minden évben meghívták a haveri körét is disznót vágni, ami aztán tökéletes táptalaj az ilyen konfliktus eszkalálódásához, mikor már hajnal hatkor mindenki tajtrészeg.

Egyszer úgy döntött (a barátom), hogy most beszélget a szüleivel, akkor is elhívott minket támogatni, hogy helyeseljünk, hogy nem jó ez így. Megkaptuk, hogy mit tudunk mi az életről (huszas éveink végén jártunk), meg hogy "ilyen asszony mellett ki ne inna?!", "ilyen részeges alakot ki ne csapna meg", aztán mikor óvatosan felvetettük, hogy talán akkor el kéne válni, akkor jött az, hogy hát hova menjenek, mit csináljanak, meg mit szólnának a faluban?

Amit szerencsésnek tartok, hogy a barátom ezt elutasítja. Alkalmanként iszik, de én olyan csúnyán részegen még nem láttam, és egy olyan nő a felesége, aki a légynek sem tudna ártani, és jó a házasságuk... A szüleik tanulhatnának tőlük. Sajnos.

2023. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!